Zombie Derby 2 1.0.6

543

Набридли звичні шутери і сотні однотипних іграшок? З довгоочікуваним сіквелом популярної епічної аркади Zombie Debry тобі не доведеться нудьгувати! Відкрий для себе небезпечний світ пост-апокаліпсису з натовпами льодових душу зомбі, крутими тачками і смертельними небезпеками, що підстерігають за кожним поворотом.

Мільйони кровожерливих нелюдів знову заполонили цілий континент, і тепер тільки найстійкіші — страшенні сміливці і досвідчені водії — наважуються протистояти незліченною арміям нечисті в суворих умовах зомбі-апокаліпсису. Стань одним з героїв нового світу і покажи, на що ти здатний! Саме час зайнятися прокачуванням брутальних супермашин і розчищенням напівпокинутих доріг від натовпів монстрів нелюдів. Перетворити свого залізного коня на справжнього дорожнього монстра для такого природженого винищувача зомбі, як ти — нікчемна справа!
Круті тачки, стовбури і зомбі — буде гаряче! Не пропусти цієї масштабної кривавої бійні! Не забудь запросити своїх друзів і повеселитися на повну котушку — у цьому тобі допоможуть класна 3D-графіка і захоплюючий геймплей!

Особливості гри:
Відчуй шалений драйв, винищуючи натовпу кровожерливих зомбі всіх видів і мастей;
Прокачуй круті тачки: 8 автомобілів на вибір, в тому числі комбайн для збору зомбі;
Розсікай по неосяжних просторах ворожого світу;
Змагайся з друзями в різних режимах гри;
Прийми участь в кривавій бійні в реальному 3D.


Завантажити

Android 4.1+