Запис ігрового процесу версії doctor who: the edge of reality для switch

24

У зв’язку з виходом гри doctor who: the edge of reality на nintendoswitch на каналі nintendogalaxy було опубліковано відео,що демонструє вісім хвилин ігрового процесу. Вартість гри веѕһор становить 2 249 рублів.гра також доступна на playstation 5, xbox series,playstation 4, xbox one і pc. Даний проект є сиквелом doctor who: the edgeof time.

Приєднуйтесь до тринадцятого доктора джоді уіттакер і десятомудоктора девіда теннанта в пошуках способів порятунку реальності в грі.

Doctor who: the edge of reality переосмислює минулорічну гру ввіртуальної реальності, цього разу володіючи абсолютно новим ігровим процесом, новими монстрами і новими світами для дослідження.

Ключові особливості:

  • врятуйте всесвіт під керівництвом тринадцятогодоктора, озвученого джоді віттакер, до якого на цей разприсоединився десятий доктор, озвучений девідом теннантом.
  • doctor who: the edge of reality пропонує нові світидля дослідження, нові головоломки, нові завдання і новий ігровий процес.
  • оригінальна історія » doctor who» («доктор хто») —розкрийте загрозу вселенського масштабу, намагаючись врятувати реальність відсерії ламають час збоїв. Продовжіть історію, розпочату в doctorwho: the edge of time, і разом з доктором розкрийте велику таємницю.
  • нові вороги і штучний інтелект-бийтеся віч-на-віч з класичними монстрами» doctor who», включаючи людей і плачучих ангелів.