Японський бренд випускає сучасну версію тамагочі

286

Популярні в 90-х ігри тамагочі з віртуальним звірятком знову повертаються. Японський бренд Bandai вирішив перезапустити серію і через 22 роки після появи першого Tamagotchi заявив про швидку появу оновленої версії іграшки.

Тамагочі в сучасному виконанні обіцяє багато в чому зберегти традиції первісної версії. Власнику електронного вихованця також доведеться піклуватися про нього, проте гра доповниться новими функціями. Пристрій можна синхронізувати зі смартфоном через Bluetooth і LTE, що забезпечить зв’язок з іншими власниками віртуальних персонажів і дозволить обмінюватися подарунками і навіть своїми вихованцями.

Пояснювати, що таке іграшка тамагочі, не має особливого сенсу. У 90-х роках про це гаджет знали всі. Ймовірно, японська компанія хоче зіграти на ностальгії за 90-м і зростаючої популярності ретро-гаджетів, анонсуючи сучасну версію гри. Новий Tamagotchi повністю зберіг дизайн і основні опції попередника, однак завдяки сучасним технологіям розширив свої можливості.

Сучасна версія тамагочі, придбати яку ностальгують фанати гри зможуть за 60 доларів, очікується у продажу вже в кінці нинішнього літа. Зараз Tamagotchi On (так назвали новинку) проходить ряд тестів, завдяки яким вдалося дізнатися деякі подробиці про новинку.

Оновлений Tamagotchi On має традиційну овальну форму корпусу, але більш великого розміру. У гаджеті є кольоровий 2,25-дюймовий РК-дисплей, технологія Bluetooth і інфрачервоний сенсор. На передній частині пристрою розташувалися три керуючі кнопки. По суті, всі основні деталі гри збереглися: електронний звірятко також потребує догляду, годування і розваг. У той же час сучасний тамагочі доповнився актуальними на сьогодні соціальними функціями.

Завдяки наявності ІК-датчика власники гаджетів зможуть знайомити своїх тварин, робити спільні фото, відправляти їх в подорожі, одружити і заводити потомство. Зв’язок через смартфон дозволить власникам гаджетів обмінюватися презентами, шукати підходящу партію для свого улюбленця і виробляти інші соціально важливі (для вихованця) дії.

Нова модель пристрою знаходиться в постійному зв’язку зі смартфоном. За допомогою мобільного додатку власники можуть керувати грою, заробляти бали для віртуального магазину, вибирати персонажів і завантажувати власний контент. Живиться гаджет двома батарейками ААА.

Легендарні ігри тамагочі, родоначальником яких вважається Японія, в свій час стали революційним відкриттям в індустрії інтерактивних розваг. Тамагочі, що в перекладі означає «годинник-іграшка», зуміли заразити весь світ, наочно продемонструвавши, що електронні вихованці можуть бути не менш вимогливими, ніж справжні.

За більш ніж 20 років іграшка зуміла підкорити весь світ. Кількість проданих одиниць налічується більше 76 мільйонів, не рахуючи численних підробок і клонів. У загальній складності на різних ринках були представлені більше 40 версій гаджета, серед яких найпопулярнішою стала ретро-модель з монохромним дисплеєм 16 х 32.

Джерело: http://softkb.com.ua/