Як змінити час в windows 10: докладна інструкція

40

Якщо в налаштуваннях операційної системи задано невірний час, то деякі програми та інтернет-сервіси будуть працювати некоректно. Так, наприклад, браузери покажуть помилку при з’єднанні з сайтами, що використовують безпечний протокол https. Наведемо кілька способів, як змінити час в windows 10.

За допомогою параметрів windows

В windows 10 розробники ввели нове меню налаштувань. З його допомогою можна задати правильний час. Алгоритм дій такий:

  1. відкрити вікно налаштувань, клікнувши на кнопку із зображенням шестерінки в панелі » пуск ».
  2. вибрати пункт » час і мова » »
  3. натиснути кнопку » змінити » » перемикач «встановити час автоматично » повинен знаходитися у відключеному стані. В іншому випадку буде відбуватися синхронізація тимчасових налаштувань на підставі даних інтернет-провайдера. Щоб уникнути можливих проблем, також рекомендується вимкнути опцію » автоматично встановлювати часовий пояс «.
  4. за допомогою розкривних блоків задати потрібний час. Підтвердити свої дії.

Налаштування через панель управління

Даний метод перенесено з попередніх версій ос. Щоб поставити час через панель управління, потрібно виконати наступні дії:

  1. вхід в панель управління здійснюється через кнопку » пуск ». У меню знайти папку « службові windows » (1) і вибрати відповідний пункт (2).
  2. відкриється вікно панелі управління. Для того, щоб перейти до повного списку параметрів, потрібно змінити властивості їх відображення: вибрати один з пунктів – « великі значки » або « дрібні значки ».
  3. із загального переліку елементів потрібно знайти і вибрати параметр » дата і час ».
  4. кількома по » змінити дату і час » і в новому діалоговому вікні вручну задати правильні тимчасові настройки.

Для досвідчених користувачів: командний рядок від імені адміністратора

Щоб налаштувати час, через командний рядок, запустіть її з правами адміністратора. В меню пуск, в розділі «службові windows «, клікнете на ярлику » командний рядок » правою кнопкою миші. Далі вибираємо » додатково » — « запуск від імені адміністратора «.

У консолі командного рядка введіть команду (можна скопіювати і вставити) time:hh:mm . Замість « hh «потрібно вказати число, що вказує на годинник, а» mm » означає хвилини.

Натисніть клавішу підтвердження enter . Час в системі буде змінено.

Швидкий і легкий спосіб змінити час

Найбільш простий спосіб встановити правильний час – перейти до вікна налаштувань з контекстного меню (трея). Для цього необхідно клацнути правою кнопкою на годинник в панелі завдань (в нижньому правому куті екрану) і вибрати відповідний пункт.

Після цього відкриється діалогове вікно, аналогічне розглянутому вище, в якому можна ввести необхідні параметри.

При роботі з налаштуваннями часу, завжди звертайте увагу на часовий пояс. Може бути він встановлений неправильно? саме через це і можуть відбуватися збої в ос. Якщо годинник збиваються після кожного перезапуску комп’ютера, слід замінити батарею живлення на материнській платі.