Як завантажити фото з інстаграма

10-20-2021

Instagram по праву став справжнім символом нашого час. Також хочемо вам порекомендувати InstaSaver App. Незважаючи на велику популярність tiktok, яка, судячи з усього, скоро перестане рости через вводяться по всьому світу заборон, саме instagram по-справжньому рулить. Він є майже у всіх публічних і не дуже персон. У ньому публікуються новини і відбувається спілкування. Загалом, в instagram є все! часто звідти треба завантажити фотографію і мені час від часу задають питання, як це зробити. Спробую відповісти в цій статті. Як завжди, наведу кілька способів зробити це на android — від найпростіших до трохи більш просунутих.

Як зробити скріншот на android

Найпростішим способом зберегти фотографію з instagram буде простий скріншот. До плюсів цього способу можна віднести відсутність необхідності встановлювати спеціальний софт, а до мінусів — необхідність обробляти кожну фотографію вручну.

Як зробити скріншот на android, сказано чимало. Зазвичай досить одночасно затиснути кнопку живлення і кнопку зменшення гучності. У деяких телефонах треба постукати кісточкою по екрану, а іноді виробники придумують і ще більш витончені способи, на зразок змахування всією долонею на деяких моделях samsung.

Жадина-яловичина: samsung, як і apple, може відмовитися від комплектної зарядки

Після того, як скріншот буде зроблений, треба буде обрізати його до потрібного розміру і все готово. Є й більш просунуті способи зробити захоплення зображення з instagram на android-смартфоні.

Програми для збереження фотографій instagram

Розробники придумали вже не один десяток додатків для скачування фотографій з instagram, але всі вони мають свої обмеження або просто вимагають дозволу, які лякають користувачів. Зате багато хто з них володіють великою функціональністю.

Відразу скажу, що встановлюючи їх, ви робите це на свій страх і ризик, особливо, якщо вони попросять вас ввести де-небудь свої облікові дані. Так і учеткі позбутися можна. Втім, це малоймовірно.

Regrann-завантажити фотографії з instagram

Напевно, це найпростіше додаток для скачування фотографій з популярної соцмережі. Завантажити його можна з google play, а користуватися безпосередньо з програми instagram.

Instagram готується запустити свій клон tiktok у багатьох країнах

Щоб завантажити фотографії з instagram, треба вибрати потрібну публікацію, натиснути «поділитися» і у вікні вибрати додаток regrann. У вас відкриється діалогове вікно, в якому треба просто буде натиснути «зберегти». Після цього фотографія з’явиться у вашій галереї і ви зможете робити з нею те, що вам треба, наприклад, поставити на шпалери, зберегти на пам’ять або зробити репост.

Fastsave for instagram-безкоштовне і популярне

Додаток fastsave for instagram теж поширюється через google play, при цьому воно безкоштовне. Воно є якщо не найпопулярнішим серед користувачів, то точно одним з них. Доказом цього можна вважати кількість завантажень, яке перевалило за десять мільйонів.

Додаток дозволяє завантажувати як фотографії, так і відео з профілів instagram будь-яких користувачів.

Quicksave for instagram-скачування через url

Ця програма теж безкоштовне і теж дозволяє досить просто завантажувати фотографії на телефон. Завантажити його також можна з google play.

Для того, щоб завантажити фотографії через quicksave for instagram, треба скопіювати url публікації, після чого відкрити програму і використовувати цей скопійований адресу. Спосіб трохи складніший, ніж, наприклад, при використанні regrann, але теж робочий. Якщо то додаток вам не подобається з якоїсь причини, можна скористатися цим. Після збереження фотографія так само з’явиться у вашій галереї.

Вийшов новий порт гугл камери. Як завантажити на android

Insta download-скачування без авторизації і» смс «

Плюсом програми insta download є те, що воно не вимагає авторизуватися в instagram. Це можна розцінювати як елемент безпеки. У деяких інших додатках потрібно вводити свої дані, що може загрожувати їх витоком.

В іншому принцип роботи майже нічим не відрізняється від інших додатків. Треба просто скопіювати url поста і вставити в insta download. Фото збережеться в додатку і треба буде його відкрити і зберегти в галереї. Це трохи ускладнює і подовжує процес, тому варто задуматися, чи варто зайва ланка в ланцюжку дій можливості не вводити свої облікові дані. Кожен вирішує сам для себе.

Save&repost for instagram — пакетне скачування фотографій

Ще один додаток під назвою save&repost for instagram може стати в нагоді тим, хто захоче завантажити відразу велику кількість фотографій за один раз.

З новою функцією youtube захотів стати схожим на instagram, але вийшло так собі

Напевно, це єдиний плюс, який виділяє цей додаток на тлі інших, хоч і не всіх. Деякі інші програми теж дають можливість пакетного скачування фотографій.

Якщо наведених прикладів вам не достатньо, можна скористатися пошуком, написавши в google play щось на зразок «завантажити instagram» або «instagram download», і вибрати те, що сподобається саме вам. Найпопулярніші приклади я навів в цій статті, але якщо вам цього не достатньо, ви можете вибрати свій варіант. А ще можете розповісти, як ви це робите в нашому telegram-чаті або в коментарях до статті.