Як взяти кредит


Как взять кредит
Відсоток безробіття в останні кілька років в Україні знаходиться в зоні зростання, а це означає, що тисячі людей не можуть знайти собі гідну роботу. Також за юридичним нормам, безробітними вважаються громадяни, які мають стабільну роботу, але офіційно не оформлені. Тобто, якщо у жінки або чоловіка є постійний дохід, але вони його не можуть підтвердити довідкою про доходи, фактично вважаються безробітними.
Також хочемо вам порекомендувати кредит не выходя из дома
Застрахуватися від непередбачуваних ситуацій, коли терміново потрібні гроші, а до найближчого отримання коштів за виконану Вами роботу ще кілька днів\u0442ижнів, на жаль, може не кожен. Як у такому разі отримати кредит безробітному», тобто взяти позику людині без офіційного працевлаштування? Відповідь на це питання є — це фінансові організації, які надають невеликі суми позики з коротким терміном погашення.
Фінансова компанія «Гроші всім» надає гроші у позику в сумі від 500 до 15000 грн.громадянам України (від 18 до 70 років). Прості та зрозумілі умови, ніяких додаткових, прихованих переплат і підводних каменів Ви не знайдете в кредитному договорі. Отримати гроші дуже легко, потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код (ІПН). У компанії не питають про Ваш рівень доходів, не вимагають поручителів та заставне майно.
Для тих, хто працює неофіційно — це прекрасний спосіб вирішити свої фінансові проблеми, так як організації «Гроші всім» абсолютно байдуже, чи працюєте Ви за наймом або на себе, а також для яких цілей Вам потрібні кредитні засоби. Отримати гроші можна в день звернення в одне з відділень організації, які присутні в багатьох містах України. Термін видачі кредиту — до 21 дня, але може бути подовжений на 10 днів за умови своєчасного погашення відсотків по кредиту. Відсоткова ставка дорівнює 1,9% і нараховується за кожен день використання позики.
Будь-яка людина, як є офіційно безробітним, але зі стабільним доходом, так і працевлаштований, може зареєструватися на сайті компанії і отримати кредит онлайн. Даний сервіс дуже зручний тим, що для отримання позики Вам навіть не доведеться залишати будинок — достатньо мати комп’ютер з виходом в Інтернет і картку будь-якого банку України. Погасити заборгованість можна через наш сайт, у відділеннях компанії, в касах банків або через термінал самообслуговування. Якщо у Вас виникли питання стосовно умов кредитування, оплати або отримання грошових коштів, Ви можете звернутися і до операторів в онлайн-чаті або по безкоштовної гарячої лінії.