Як вибрати ПРОФЕСІЙНУ 3D ДРУК


Нідерландський дизайнер Бер Холтьюс (Beer Holthuis) давно цікавився можливостями застосування тривимірної друку у своїй професійній діяльності, але його бентежило те, що всі існуючі моделі 3D — принтерів збільшують об’єм шкідливого пластику на планеті. Так він почав пошуки екологічно чистого матеріалу, який можна було б використовувати в якості сировини для принтера, і незабаром прийшов до геніально простому рішенню. Також хочемо вам порекомендувати https://3dgu.ru/service/3d-printing

Середньостатистичний споживач за рік виробляє близько 80 кг паперових відходів, і стали непотрібними листи можна подрібнювати і перетворювати в пасту для тривимірної друку. Справедливості заради потрібно відзначити, що компанія Mcor випередила Холтьюса у винаході 3D — принтера з паперової пастою, який вже визнаний самим дешевим і безпечним і одним з найбільш екологічних 3D — принтерів на ринку, але дизайнер вирішив використати для друку безпосередньо паперові відходи. Отримані таким способом предмети не тільки є продуктом переробки відходів, але і самі можуть бути перероблені заново, коли стануть непотрібними або разонравятся власнику. Теоретично це може бути замкнутий цикл виробництва, експлуатації та ресайклінгу на багато років вперед.

Як заявляє розробник, після висихання матеріалу форма виходить досить міцною.
На даному етапі єдиним слабким місцем у виробничому процесі є запобігання засмічення схожого на трубку крапельниці механізму для друку залишками паперової кашки після зупинки принтера. Безперечними перевагами технології є її дешевизна, екологічність і широта сфери застосування отриманих об’єктів. В їх естетиці вловлюється «теплий ламповий дух» виробів з пап’є — маше, але комп’ютерна точність друку дозволяє створювати ідеально вивірені моделі. Бер Холтьюс – не перший винахідник, який розробив технологію 3D — друку незвичайними матеріалами. Приміром, нещодавно вчені розробили 3D — принтер, що друкує живими клітинами людини. Також вже створена технологія, що дозволяє друкувати матеріалом, отриманим із спеціально вирощених водоростей.