Як вибрати ноутбук бу

У сучасному світі важко уявити життя без різного роду пристроїв і всілякої техніки, а молодого і успішного людини — без такої речі, як ноутбук. Воно й зрозуміло: століття цифрових технологій як-не-як!
Хочемо порекомендувати вибрати бу ноутбуки киев

Однак часто ми приходимо в магазин і при вигляді цін вмиваємося горючими сльозами. Але вихід є! Це придбання ноутбука, що був у вжитку (б / в).

Вигоди покупки ноутбука бу.

З точки зору економії, це вигідно, купити ноутбук бо можна в 2-3 рази дешевше, ніж новий, це, безумовно, є плюсом. Здійснити покупку можна як в магазинах, що займаються продажем вживаної техніки, так і на різних сайтах оголошень.

При виборі останнього варіанта ви отримуєте ще один бонус: безпосередній власник ПК знає «підводні камені» свого пристрою і (якщо він, звичайно, чесна людина) може попередити вас про це, «попереджений — значить, озброєний», як кажуть.

Треба розуміти, що при покупці ноутбука бо з рук ви будете сам собі консультант, тому перш ніж забивати в пошуковик «купити бу ноутбук», важливо ознайомитися з критеріями, за якими треба оцінювати ноутбук.

Насамперед варто звернути увагу на зовнішній вигляд: монітор повинен бути в цілісності; на клавіатурі повинні бути присутніми всі клавіші, причому вони всі повинні працювати справно, не залипати, особливо клавіші з літерами та цифрами, інакше, якщо ваша безпосередньо пов’язана з написанням і обробкою тексту, у вас можуть виникнути великі проблеми. Якщо ж не працює копка включення / вимикання ноутбука, то нема про що навіть говорити.

Одна з найважливіших деталей ноутбука — це вентилятор. При включенні він не повинен деренчати і ноутбук не повинен миттєво нагріватися. Найчастіше такому девайсу може допомогти чистка, але це далеко не завжди рятує від перегрівання;

Коли будете оглядати ноутбук, попросіть включити на ньому відеоролик, щоб упевнитися в стані звукової карти і відеокарти. Тут не потрібно бути фахівцем — спотворення зображення і неприємний звук (або взагалі його повна відсутність) кинуться в очі відразу ж.

Поцікавтеся, яка операційна система стоїть на ПК, як відомо, у будь-ОС є свої плюси і мінуси. Однак цей критерій не є строгим, так як при бажанні її можна поміняти.


Пам’ятайте, що будь-яка техніка вимагає догляду! Якщо ноутбук б/у, то це зовсім не означає, що він не якісний і буде постійно ламатися, все залежить від поводження з ним. Залишається лише побажати удачі в пошуку тим, хто зважився купити б/у ноутбук.