як вибрати ігри для ігрової приставки

7-4-2020

 

Якщо ще кілька років тому, ігрові приставки залучали можливістю приємно провести дозвілля, насолоджуючись цікавими і захоплюючими сюжетами ігор, то сучасні моделі передбачають повне занурення в альтернативну реальність. Приголомшлива графіка, оснащення актуальних моделей сприяють виникненню ефекту причетності до дій, які відбуваються по ту сторону екрану. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом кращих ігрових приставок 2019 року, оснащених найкращими функціями, характеристиками і параметрами.  

Відразу варто внести ясність, що існують стаціонарні і портативні моделі. Другий варіант актуальний, коли потрібно урізноманітнити нудний переїзд, загалом «згаяти час». Консолі, в свою чергу – бажаний варіант для кожного геймера. Вони підключаються до телевізора, передбачають участь кількох гравців, дозволяють насолоджуватися найдрібнішими деталями тієї чи іншої гри. Також можно купити ігри на сайті для ігрової приставки .

Ви запитаєте, що дана модель робить в нашому рейтингу кращих ігрових приставок? Дуже правильне питання! Справа в тому, що ринок консолей на території СНД дуже мізерний. З-за відсутності конкуренції навіть не настільки істотний вплив маркетологів може зробити, на наш погляд, з огидною приставки PlayStation Classic цілком привабливу модель. Враховуючи вплив реклами і її достаток відносного цього гаджета, ми навмисно внесли його в топ, щоб Ви мали можливість не помилитися. Пояснити успіх пристрою також можна припущенням щодо того, що компанія Sony вирішила просто «пограти на почуттях олдфагов», які так сумують за іграм, з яких вони почали знайомство з ігровою індустрією, і бажання начебто добре, але от реалізація просто огидна. Дану консоль випустили з 20 іграми в комплекті, причому інші старі ігри з PS1 на неї включити не можна. Ті, що є, безумовно не можуть претендувати на місце кращих ретро-ігор 90-х років і відгуки інших користувачів є тому підтвердженням. «Самий сік» виплив, коли консоль розібрали: вона складається з найдешевшого заліза і китайського емулятора, який знаходиться у вільному доступі.

  • професіоналізм маркетологів.
  • вся консоль — суцільний мінус.

Nintendo Switch

Напевно, багато геймери, як і ми не можуть зрозуміти, чому ця модель користується такою популярністю. Втім, як і гра The Legend of Zelda, про яку рясніють в мережі всі кому не лінь. Власне, це суб’єктивна думка, а факт залишається таким – Nintendo Switch є кращою портативною ігровою приставкою 2019 року, виходячи з даних про продаж.