Як вибрати хорошу гнучку бітумну черепицю

Как выбрать хорошую гибкую битумную черепицу
Як вибрати гнучку черепицю.

Величезна кількість людей, вибирає для обробки покрівлі бітумну черепицю. Така популярність обумовлена високими показниками шумопоглинання і міцності. Якісна гнучка черепиця здатна забезпечити у вашому житло спокій і комфорт. Вона буде служити вам довгий час. До того ж такий матеріал підходить для облаштування покрівлі складної форми. Наприклад, якщо ви хочете зробити купольні елементи або башточки, краще всього замовляти саме бітум. Також хочемо вам порекомендувати BUDSERVIC.COM.UA

Однак як вибрати якісний матеріал.
Експерти рекомендують орієнтуватися на два критерії – це вартість і виробник. Зрозуміло, не варто очікувати від дешевої гнучкої черепиці хорошої якості.

Черепиця вартістю нижче 150 грн за метр навряд чи прослужить вам півстоліття. Виробники знижують ціни на бітумну черепицю, економлячи на матеріалі і технології. Така обробка гірше переносить зміну температур. На ній з’являються невеликі тріщини, які поступово призводять до руйнування матеріалу. Тому краще відразу витратитися на якісну черепицю, ніж потім заново облаштовувати дах.

Безпечно заощадити при покупці бітумної покрівлі можна в тому випадку, якщо ви замовте вироби звичного дизайну. За ексклюзивні форми доводиться переплачувати.
Ну, а що щодо виробників. На щастя, така черепиця – не новий матеріал для нашої країни. Продукція різних виробників перевірена багатьма споживачами та будівельними компаніями. Зараз вже можна впевнено говорити про лідерів галузі.
До того ж ці виробники випускають продукцію для різних категорій населення. Серед їхніх пропозицій є бітумна черепиця за досить помірними цінами. При цьому матеріали досить міцні і якісні. Хоча потрібно враховувати, що черепиця бюджетної категорії розрахована на менший експлуатаційний період.