Як вибрати банер

Как выбрать баннер
Існують різні види банерів. При вмілому підході можна використовувати одночасно. В такому випадку краще довірити цю справу команді професіоналів: адже при оформленні банерів різних видів потрібно враховувати те, що всі кольори, шрифти і тканини повинні бути в єдиному стилі. Новачкові буде складно впоратися з таким завданням. Якщо ж ви вибрали один тип банера, то можна зробити все своїми руками, грамотно розподілити обов’язки між своїми помічниками і періодично узгоджуючи всі етапи приготувань.
Також хочемо вам порекомендувати баннер заказать
Плакат або стенд з іменами молодят — неперевершена класика, яка навряд чи коли-небудь втратить свою оригінальність. Такий весільний атрибут можна зробити самостійно. Крім імен красиво будуть виглядати на плакаті фотографії нареченого і нареченої в різні періоди їхнього життя: можна оформити все у вигляді любовної історії, або ж просто зробити ніжний і красивий колаж. Також можна додати романтичні картинки у вигляді сердець, кілець, квітів, голубков і т. д.
Для людей з почуттям гумору і любителів незвичайних прикрас підійдуть плакати — шаржі. Такі прикраси додають у свято нотки гумору і залишаються в подарунок молодятам на довгу пам’ять. Замовляють шарж у художників по фотографії – особиста присутність молодих не обов’язково. Портрети в стилі шарж можна роздрукувати будь-яких розмірів і потім помістити в рамку або ж закріпити в якості плакатів.
Стенди прес-волл можна розмістити як всередині святкового приміщення, так і зовні. Якщо захід буде проходить у вечірній час доби, то краще замовити банери з підсвічуванням. Створення макету краще доручити дизайнеру. Як правило, зміст банера зазвичай включає в себе імена молодят, дату весілля, різні логотипи та фотографії закоханих. Прикрашається прес-волл композиціями з квітів, стрічками і тканинами.
Краще, щоб банер був «в підлогу» –таким чином вдасться уникнути неестетичних стиків і інших видимих деталей монтажу. Для того, щоб фотографії вийшли якісними, перед стендом встановлюються софіти. Створення банера в стилі прес-вол – справа відповідальна і копітка, тому, якщо ви хочете отримати стенд відмінної якості та в строк — краще оформляти замовлення заздалегідь.
Багато в силу фінансових труднощів чи з креативних мотивів замислюються над питанням, як зробити банер своїми руками і що для цього потрібно. Все дуже просто. Буде потрібно трохи вільного часу, посидючість і різні канцелярські приналежності під рукою. Можна зробити як гірлянди з літерами, так і різноманітні плакати і стенди –все залежить від ваших умінь і фантазії.