Як створити інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину-це багатоетапний процес, який вимагає знань з різних областей ecommerce і веб-розробки або залучення відповідних фахівців. У цій статті ми опишемо основні етапи, які належить пройти підприємцю, щоб відкрити повноцінний і успішний інтернет-магазин. Хочемо порекомендувати створити інтернет — магазин на сайті https://neoseo.com.ua/uk/razrabotka-internet-magazina/

Інтернет-комерція — це напрямок бізнесу, в якому вдало функціонують абсолютно різні ніші. Через Інтернет сьогодні продається все: від товарів, що задовольняють базові потреби людини (їжа, одяг), до унікальних, рідкісних, спеціалізованих товарів (антикваріат, предмети мистецтва і т.д.). І тому, здавалося б, процес відкриття майданчиків під продажі таких різних товарів може бути також різним. Але насправді, це досить-таки уніфікований процес, який можна прийняти за алгоритм на старті бізнесу. Як вести бізнес, спілкуватися з партнерами і клієнтами, вирішувати фінансові питання — це вже індивідуальне бачення підприємця. А ось відкриття інтернет-магазину у всіх випадках майже однакове.

Для початку необхідно визначитися з тематикою. Цей крок вплине на хід ваших подальших продажів. Ви вже знаєте, що будете пропонувати своїм клієнтам? На яких товарах спеціалізуєтеся? У кожного товару своя маржа, свій попит і конкурентність, свої шляхи для просування. Всі ці фактори важливо брати до уваги на етапі вибору ніші.

Пошук постачальників

Одне неписане правило-чим більша кількість пропозицій від постачальників, тим краще для вас. Різноманітність цін, брендів і умов по співпраці допоможе вам гнучко маневрувати в разі, якщо з одним з партнерів «не заладиться».

Перед власником інтернет-магазину відкривається кілька варіантів співпраці з постачальниками товарів:

Дропшиппинг
Під реалізацію
Класична схема.
Кожен з них має свої переваги і недоліки, все залежить від початкових можливостей підприємця. Більш детально ці варіанти ми описали в статті»схеми роботи інтернет-магазину».

Вибір CMS

CMS-це основа, каркас Вашого майбутнього інтернет-магазину. Сьогодні існує безліч вітчизняних і зарубіжних систем для управління сайтом, і кожна з них пропонує свій функціонал і можливості для продажів.

Вибираючи систему для створення інтернет-магазину, звертайте увагу на: наявність якісної технічної підтримки, функціонал, який Ви отримуєте з коробки, наявність програмістів на ринку, які можуть працювати з даною системою (це дуже важливо, так як ваш магазин буде постійно вдосконалюватися і знадобляться певні зміни під ваші потреби).

SEO-оптимізація движка вплине на весь процес подальшого просування. Наприклад, ImageCMS Shop-одна з небагатьох платформ, в якій вбудовані всі необхідні модулі і функції для успішного розвитку інтернет-магазину. Детальніше про них розповідаємо тут.

Вибір домену і установка магазину на хостинг

Домен-це символьне ім’я вашого інтернет-магазину, за яким користувачі будуть знаходити його в пошукових системах. Рекомендуємо створити доменне ім’я, яке буде асоціюватися (або збігатися) з назвою вашого магазину; щоб ім’я легко запам’ятовувалося, воно повинно бути коротким і простим у вимові.

Що стосується хостингу (місце, яке виділяє хостинг-провайдер під ваш сайт), то тут варто вибирати тільки серед перевірених, авторитетних компаній. Працездатність і доступність вашого сайту багато в чому буде залежати від якості сервісу хостинг-провайдера. У деяких випадках навіть короткочасна відсутність зв’язку з сайтом інтернет-магазину може принести компанії колосальні збитки, тому на хостингу економити не рекомендуємо. Щоб мати уявлення про те, чого варто очікувати від надійного хостингу, ознайомтеся з imagecmshost.com.

Наповнення товарами і контентом

Вже на цьому етапі зверніть увагу на контент, як важливу складову вашого подальшого просування. Рекомендуємо створити тематичний блог і регулярно поповнювати його актуальною і цікавою інформацією для залучення аудиторії. Статті повинні бути унікальними, релевантними і максимально корисними. Так з часом ваш ресурс стане серцем спільноти вашої тематики, що автоматично переведе вас в розряд експертів.