Як СКАЧАТИ КОНТР-СТРАЙК 1.6 БЕЗКОШТОВНО

Как СКАЧАТЬ КОНТР-СТРАЙК 1.6 БЕСПЛАТНО

Представляємо Вашій увазі нову збірку CS 6, яка дозволить Вам пограти в Counter — Strike 6 з ботами. Так і в counter strike грати онлайн не завжди лежить душа, а часом буває, що доступ до інтернету тимчасово відсутня, ось тоді Вас і допоможе ця контра.
Відразу скажемо, що качати CS 6 з ботами ще не означає качати Контр — Страйк оригінал без можливості гри в інтернеті. Адже саме те розігрівшись на який — не будь карті в офлайні, зарубаться на один з пабликов. Не дивлячись на те, що з іноземцями пограти можна з чистого інтересу, все ж рекомендуємо підбирати сервер за пінгу, виставивши відповідну сортування в пошуку. Але, зазначимо відразу, що якщо Ви шукайте версію з Amx модом, адмін-кою і чітами, Ви не за адресою. Також хочемо вам порекомендувати контр страйк сборки

Якщо ж Ви шукали, де качати кс 6 з ботами для ПК, ця версія гри — як раз те, що Вам потрібно, а ось на андроїд ця збірка не підійде. Для більшої безпеки, тим не менш, рекомендуємо грати тільки на серверах, представлених в ігровому пошуку, тому що всі вони проходять перевірку на безпеку, а сам список постійно оновлюється, радуючи Вас все новими якісними серверами.
Окремо варто виділити, що дана збірка має такі корисні функції, як спілкування в чаті з російською, використання кирилиці навіть в консолі, а так само установка російської ніка, що доступно тільки в ліцензійної версії гри. Зауважимо тут, що ця збірка Кс 6 повністю русифікована, а це вносить в геймплей ще більше зручності. Якщо ж Вам захотілося більше різноманітності, пропонуємо спробувати CS 6 New Generation.

Ну і звичайно не варто забувати, що це не тільки counter strike для windows 7, але і версія для будь-якої оперативної системи, крім Apple. В добавок, доносимо до Вашого відома, що крім зручного меню, ботів на сервер можна додати консольними командами: bot_add, а так само bot_add_ct додає гравця за команду спецназу, а bot_add_t за команду терористів. Позбутися ж від бота можна, прописавши bot_kill або bot_kick.