Як писати новини

9-7-2021

Ваша мета-написати статтю, зрозумілу для всіх, і вказати в ній конкретні приклади, про що в ній пишеться.якщо ви пишете про відому людину, не треба описувати його звання, треба просто описати його діяльність.  Також хочемо порекомендувати почитати найкращі новини Києва на сайті .

Статтю слід писати таким чином, щоб було зрозуміло, що вона має початок, продовження і кінець. Починати писати треба з головних новин, без довгого введення.

Статті описують події, що відбуваються в країні в даний час. Тому вони повинні бути актуальними і написані в реальному часі.

Глядачі у відеороликах бачать, як відбуваються події. Тому в статті не повинно бути зайвої інформації, крім тієї, про що знятий ролик.

Радіослухачі не бачать, про що йде мова, вони самі представляють момент події, що сталася. Ваша мета створити образ за допомогою слів.у цьому випадку буде добре замінити прикметники на описові дієслова.

Наприклад, якщо в текст вставити «він гуляє з сином», створюється картина, зрозуміла без прикметників.

Але не можна текст перетворювати в багатослівні конструкції, слів в тексті повинно бути небагато, рівно стільки, щоб було зрозуміло, про що йде мова.

Якщо ви ведете програми, то не треба забувати про це і затуляти собою героїв передачі.говорити треба про людину, про якого ведеться програма, ви тут просто посередник, і ваша мета – донести до глядача настрій і емоції героя передачі.