Як дивитися історії в instagram анонімно

11-3-2021

Коли користувач публікує «історію» в instagram, він має доступ до списку людей, які цю історію переглянули.  В офіційному додатку цього сервісу не можна переглянути чужу «історію», залишившись непоміченим, що влаштовує далеко не всіх. Однак цю проблему можна вирішити досить швидко і просто. Хочемо порекомендувати почитати про додаток Stories IG , тут можливо історії в instagram анонімно.

Анонімний перегляд історій в instagram — всі можливі способи

Якщо користувач дивиться» історії » блогерів-мільйонників, він не переживає про те, що його перегляд може бути помічений, адже це абсолютно чужа і незнайома людина. Інша справа, якщо історію виклав недруг, колишній партнер або конкурент. У таких ситуаціях зазвичай цікавість бере верх, і користувач шукає способи переглянути історію, не розкриваючи власну особистість.

Анонімний перегляд історій в instagram-огляд доступний рішень

Перше, що спадає на думку – створення фейкового аккаунта. Таким рішенням користуються багато, проте на це потрібно витратити досить багато часу. Існують і більш прості способи, що дозволяють реалізувати анонімний перегляд історій( instagram stories):

  • спеціалізовані онлайн-сервіси.
  • мобільні додатки.
  • браузерні розширення.
  • боти, доступні в месенджері telegram.

Перегляд сторіс анонімно-спеціалізовані онлайн-сервіси

За допомогою спеціалізованих онлайн-сервісів можна дивитися історії анонімно, опубліковані в instagram, нічого не завантажуючи і ніде не реєструючись. Цей спосіб вважається одним з найпростіших і зручних. Нижче розглянуті найбільш популярні онлайн-сервіси для анонімного перегляду instagram stories.

Перегляд сторіс в instagram анонімно за допомогою сервісу insta-stories.ru

За допомогою даного сервісу можна переглянути історію анонімно, а також при необхідності завантажити її. Можна дивитися як свіжі «історії», так і старі, розкладені по альбомах. Однак якщо автор «історії» посилається на певний аккаунт, перейти на нього прямо з переглядається «історії» ви не зможете. Крім того, за допомогою даного сервісу не можна анонімно переглядати пости.

Щоб переглянути «історію», введіть ім’я користувача в рядок пошуку і натисніть кнопку enter. Для завантаження «історії «на комп’ютер натисніть кнопку» завантажити», розташовану в правому верхньому куті.

Перегляд історій instagram анонімно за допомогою сервісу storyinsta.com

За допомогою цього сервісу ви зможете переглянути і завантажити «історію», не розкриваючи свою особистість. Він дозволяє дивитися фотографії, опубліковані користувачем, а також побачити список його підписок і передплатників.

Щоб переглянути «історію», введіть ім’я облікового запису в спеціально відведене для цього поле і натисніть на кнопку «пошук». Вгорі сторінки буде виведений список актуальних «історій«, а нижче» історії», які користувач опублікував протягом доби.

Як дивитися історії в instagram анонімно за допомогою сервісу storiesig.com

Даний сервіс також допоможе переглянути історію анонімно, але його інтерфейс не переведений на російську мову. Він буде корисний не тільки щоб організувати анонімний перегляд історій, але і для їх скачування. Можливо, вам сподобалося фото улюбленої блогерки, опубліковане в «історії», але через добу це фото буде видалено. У будь-яких подібних випадках можливість скачування буде дуже корисна.

Щоб приступити до роботи, скопіюйте назву потрібного профілю і введіть його у відповідне поле. Потім натисніть кнопку enter. Перед вами з’являться альбоми з «історіями». Щоб перейти до конкретного альбому, досить клікнути по ньому лівою кнопкою миші.

Як переглянути сторіс анонімно-спеціалізовані мобільні додатки

Щоб не заходити постійно на сайти, можна один раз встановити спеціалізоване додаток і використовувати його на постійній основі. Існує кілька подібних додатків, у кожного з них є як переваги, так і недоліки.

Як переглянути анонімно історії інстаграма за допомогою story reposter for instagram

Якщо ви використовуєте пристрій, що працює на платформі ios, то цей додаток – єдиний вихід для вас. З його допомогою ви зможете переглядати, завантажувати і репостити чужі «історії». При цьому немає необхідності реєструватися або входити в аккаунт. Ключовим недоліком є те, що цей додаток не русифіковано.

Щоб почати роботу з цим додатком, скачайте його з app store і запустіть, введіть назву профілю в спеціально відведеному для цього поле і почніть пошук. Далі перед вами з’являться всі «історії», які зберігаються в профілі користувача. Щоб зберегти «історію» на свій пристрій, натисніть кнопку «share».

Анонімний перегляд сторіз в instagram за допомогою storysaver+

Існує величезна кількість android-додатків, які дозволяють анонімно переглядати і завантажувати «історії». Одним з найбільш популярних рішень подібного роду вважається storysaver+. На відміну від багатьох інших додатків, storysaver + дозволяє завантажувати не тільки «історії», але і пости, аватарки, прямі ефіри і навіть відео з igtv. Єдиний недолік полягає в тому, що додаток працює коректно не на всіх мобільних пристроях.

Для того щоб почати користуватися цією програмою, скачайте його з play market, запустіть і увійдіть в свій instagram-аккаунт. Далі введіть в спеціально відведене поле ім’я профілю. Перед вами з’являться як старі, так і свіжі «історії», а також прямі ефіри і відеозаписи з igtv. Щоб завантажити «історію» на свій пристрій, затримайте палець на потрібній «історії» і виберіть пункт «зберегти».

Як подивитися історію в інсті анонімно за допомогою спеціалізованого розширення для google chrome

Якщо жоден з розглянутих вище способів вам не підходить, можна скористатися спеціальним браузерним розширенням. Однак таке рішення може бути застосовано тільки до пк. Існує одне безкоштовне розширення для браузера google chrome, за допомогою якого дивитися історії анонімно, а також завантажувати їх.

Як приховано подивитися історію в instagram за допомогою розширення

За допомогою цього розширення ви зможете анонімно переглядати instagram stories, завантажувати їх, а також дивитися прямі трансляції. Єдиним недоліком є те, що дане розширення не можна використовувати на смартфоні.

Щоб переглянути історію анонімно, необхідно встановити дане розширення в браузер google chrome. Після його установки у вашому instagram буде дві стрічки з історіями. Верхня стрічка буде забезпечувати анонімний перегляд. Щоб завантажити «історію «на комп’ютер, досить буде натиснути на кнопку» завантажити», розташовану в лівому верхньому кутку.

При використанні даного способу анонімного перегляду автор отримає +1 перегляд своєї «історії», але цей перегляд буде від випадкового аккаунта. Щоб переглянути «історію» в instagram, не розкриваючи власну особистість, дійте наступним чином:

  • зайдіть в месенджер telegram і введіть в рядок пошуку @igspybot.
  • далі клікніть по назві знайденого бота, перейдіть в діалог з ним і натисніть кнопку «старт».
  • надішліть боту назву цікавить вас instagram-профілю.
  • після цього перед вами з’явиться каталог, в якому потрібно буде вибрати, що саме ви хочете переглянути (актуальне, ефіри, «історії», пости і т.д.).