Xiaomi пообіцяла, що її швидка 120-вт зарядка не зашкодить батареям смартфонів

35

Компанія xiaomi в цьому місяці випустить надшвидке 120-вт зарядний пристрій hypercharge разом з флагманом xiaomi 11t. Багато скептично ставляться до подібних рішень, вважаючи, що вони призводять до прискореного зносу батареї, проте xiaomi стверджує, що це не так.

Theverge.com

Як стверджує даніель десьярле (daniel desjarlais), глава міжнародного відділу зі зв’язків з громадськістю xiaomi, користувачам нової надшвидкої зарядки не варто побоюватися прискореного зносу акумулятора. Акумулятор новинки складається з двох окремих елементів, які будуть заряджатися одночасно, порівнявши таке рішення з заправкою паливом двох окремих баків, встановлених в одному автомобілі. За його словами, батарея майбутнього xiaomi 11t pro буде забезпечувати таку ж довговічність, як і акумулятори смартфонів з більш низькою швидкістю живлення. Повідомляється, що після 800 циклів зарядки, що приблизно відповідає двом рокам використання пристрою, акумулятор як і раніше збереже не менше 80% ємності. Наприклад, apple заявляє, що батареї її смартфонів втрачають ті ж 20% ємності після 500 циклів зарядки.

Десьярле каже, що xiaomi надзвичайно ретельно протестувала зарядку hypercharge, залучаючи до випробувань незалежних експертів. Він стверджує, що в xiaomi 11t pro впроваджений цілий ряд різних функцій захисту акумулятора, які не тільки дозволять зберегти працездатність батареї протягом довгого часу, але і зроблять смартфон безпечним для користувачів. Зауважимо, що у xiaomi вже був досвід оснащення смартфонів 120-вт зарядкою — такий блок живлення був у торішнього mi 10 ultra для китайського ринку.

Xiaomi вважає, що технологію швидкої зарядки можна поліпшити ще сильніше. Раніше в цьому році компанія продемонструвала прототип 200-вт зарядки, яка може повністю зарядити 4000-ма·год акумулятор за вісім хвилин. Це рішення ще не готове до масового застосування, проте воно свідчить про те, що подальший прогрес у сфері швидкої зарядки можливий, і в найближчі роки ми зможемо побачити смартфони, на харчування яких доведеться витрачати лічені хвилини.