World of Warships Blitz 1.2.0

475


World of Warships Blitz — це безкоштовна багатокористувацька мобільна гра, яка занурить вас в саму гущу напружених морських баталій.
Насолоджуйтеся воістину багатогранним геймплеєм і тактичним різноманітністю: управляйте знаменитими військовими кораблями, модернізуйте і вдосконалюйте їх, відточуйте військову майстерність у боях на численних картах, створених на основі мальовничих морських пейзажів Атлантичного, Тихого і Північного Льодовитого океанів. Бої у форматі 7 на 7 прекрасно підходять для мобільних пристроїв: вам належить зробити нелегкий вибір між швидкими і вправними есмінцями, витривалими і потужними линкорами, «універсальними солдатами» морських просторів крейсерами і панують у повітряному просторі літаками авіаносців.

World of Warships Blitz дозволяє вирватися за межі звичайних переймів і кидає в запаморочливий вир мобільних битв. Готуйтеся увійти в незвідані води лютих морських воєн, де бойовий досвід виковується серед вогню, стали і солоної води! До штурвалу, капітан, трощити ворогів і правити морями! Удачі в боях!


Завантажити

Android 4.4+