Wear OS by Google 2.10.0.188560295.gms

323Wear OS by Google — скачайте це додаток, щоб підключити годинник Android Wear до телефону Android і отримати доступ до всіх їх можливостям:

  • Вибирайте з тисяч циферблатів ті, які підкреслять ваш стиль, та додавайте на них потрібну інформацію: кількість пройдених кроків, розклад, котирування акцій і багато іншого.
  • Дізнавайтеся про вхідні дзвінки, SMS і інших повідомленнях, а також отримуйте сповіщення від улюблених програм. Відповідайте за допомогою малюнків, екранної клавіатури, рукописного і голосового введення, а також функції «швидка відповідь».
  • Використовуйте вбудовані функції для фітнесу від улюблених додатків (Google Fit, Runkeeper, Runtastic, Strava і багатьох інших). Відстежуйте час ходьби, бігу або катання на велосипеді, число повторів під час силових тренувань, а також слухайте музику і слідкуйте за частотою пульсу (на пристроях, де ця функція доступна).
  • Завантажуйте і використовуйте тисячі кращих додатків для Android (Google Карти, Uber, Foursquare, Google Play Музика, WhatsApp і багато інших) прямо на годиннику.
  • Підкресліть свій стиль годинами ASUS ZenWatch, Fossil Q Wander, Huawei Watch, LG Watch Style і Sport, Michael Kors Access, Moto 360, Nixon Mission, Polar M600, TAG Heuer Connected і багатьма іншими.


Завантажити

Android 4.4+