Wallet — Фінанси і Бюджет 5.1.0

86


Wallet Фінанси і Бюджет — гаманець допоможе скласти динамічний план для контролю фінансів і досягнення своїх цілей. Активно плануй і керуйте фінансами, разом з людьми, яким довіряєш. Використовуй кілька валют, присоединяй банки і фінансові установи. Отримай повний контроль над своїми фінансами.

Що робить Гаманець унікальним:

  • Автоматичні банківські оновлення. Трансакції автоматично і безпечно синхронизуются з твоїм банком, автоматично категоризируются і тримають бюджет впорядке. 4000 банків, поддержуемые програмою збережуть безліч твого особистого часу, тому що більше не потрібно буде записувати кожну копійку.
  • Гнучкі бюджети — бюджети допоможуть планувати майбутнє. Все, чого ти хочеш досягти, — будь-то погашення боргів, купівля машини або заощадження на пенсію — Гаманець надає мультифункціональність, яка допоможе в досягненні цілей і швидкої реакції на зміни фінансової ситуації.
  • Детальні звіти — легкі для розуміння графіки, фінансові огляди, які допомагають зрозуміти стан твоїх фінансів на поточному, кредитному рахунках, а також зрозуміти боргову ситуацію і готівковий потік фінансів.
  • Спільне використання обраних облікових записів. Вибрані облікові записи можна використовувати разом з родиною, друзями або колегами, з якими потрібно контролювати бюджет. Кожен може використовувати програму з будь-якої платформи, будь-то Android, iPhone або Web.
  • Інші функції: підтримка декількох валют, автоматична синхронізація, чеки і гарантії, категорії і шаблони, гео-локація, хештегі, списки покупок, експорт в CSV/XLS/PDF, управління боргами, блокування pin-кодом, повідомлення і багато іншого.


Завантажити

Android 4.1+