VivaVideo 6.3.6

77


VivaVideo — редактор відео з зручним для користувача інтерфейсом і безліччю функцій. Додаток використовує більше 400 мільйонів користувачів для створення відеороликів та слайд-шоу з фотографій. Перетворюйте щоденні моменти свого життя в унікальні відеоролики та діліться зі своїми друзями!

Особливості VivaVideo на Android:

  • Безліч інструментів для склеювання, обрізки, копіювання, зациклення, злиття відеофрагментів.
  • Розширений інструментарій дозволяє змінювати розмір і швидкість відео; робити зворотній перемотування фрагментів; накладати ефекти розмиття фону, вицвітання; редагувати швидкість відео і аудіо.
  • Широкий набір спецефектів.
  • Функція прискорення і уповільнення відтворення.

Використовуючи VivaVideo на андроїд безпосередньо при зйомці відео, накладати різні фільтри в режимі реального часу. Наприклад ефекти для особи, музичні ефекти. Додаток легко використовувати, можна додавати на відео анімовані тексти, субтитри, GIF, стікери і переходи. Нові фільтри доступні для скачування зі спеціального каталогу, крім того, там можна знайти колекцію вступних шаблонів для різних свят або поЕкшн . Експортуйте відео для популярних відео-платформ, дивіться прямі ефіри знаменитостей або самі станьте нею.

Завантажити

Android 4.0.3+