Vigo Video 3.5.0

60


Vigo Video – це соціальна мережа коротких відео, в якій можна ділитися моментами свого життя з друзями, близькими і не тільки. Знімайте і створюйте кумедні ролики з допомогою наших спецефектів для камери і різноманітних класних стікерів. Знаходьте цікавих людей зі схожими хобі і знайомтеся, щоб потім ділитися з ними своїми відео. Покажіть світові свої таланти за 15 секунд – дайте всім знати, як ви вмієте танцювати або готувати, або ж покажіть іншим свою творчість, зовнішність, гумор, музику, домашнє тварина чи щось інше!

  • 15 секунд слави: продемонструйте свої творчі здібності за 15 секунд. Перетворюйте епізоди свого життя в захоплюючі креативні відеоролики з допомогою наших швидких і простих інструментів редагування.
  • Класні стікери і спецефекти: велика кількість анімованих стікерів і спецефектів для додавання у ваші відео. Легко створюйте унікальні образи одним дотиком до екрана і отримуйте від цього задоволення!
  • Бездоганна зовнішність: наша камера з ефектом поліпшення картинки дозволяє в реальному часі робити шкіру більш гладкою, видаляти плями і навіть коригувати відтінок шкіри і збільшувати очі – і все це під час запису/потокової передачі. Надайте своєму вигляду на відео бездоганний вигляд «як у порцелянової статуетки»!
  • Пошук: знаходите нових знайомих, що поділяють ваші інтереси, поблизу і по всьому світу. Співпрацюйте з іншими творчими цікавими людьми і збільшуйте число своїх шанувальників. Реалізуйте свою мрію стати зіркою.
  • Діліться радістю з іншими: з легкістю діліться своїми креативними роликами з друзями через Facebook, Twitter, WhatsAPP, Instagram і Messenger.
  • Наша команда допоможе вам донести свої відео до тих, кому вони можуть бути цікаві. Дозвольте нашим комп’ютерним алгоритмам і фахівцям надати вам імпульс, який допоможе вашим роликам знайти свого глядача.

Приєднуйтесь до нашої спільноти творців цікавих відео і отримуйте радість і задоволення від процесу!

Завантажити

Android 4.0.3+