Відбувся анонс кишенькової ігрової консолі для ексклюзивних ігор

202

Компанія Panic, будучи розробником ігор і macOS-додатків, представила власне геймерське рішення Playdate кишенькового формату. Створена ігрова консоль уміщається на долоні і позиціонується як платформа для інді-проектів – ігор, які виробляють невеликі незалежні студії та розробники.

Консоль має схожість з формою класичного Gameboy, але в той же її відрізняє досить дивна деталь – бічна механічна ручка, трохи схожа на ті, що є в точилках для олівців. Обертова ручка не відноситься до елементів декору, а є одним з повноцінних елементів управління, при цьому в ряді ігор вона може зіграти визначальну роль.

Портативна консоль Playdate в яскраво-жовтому корпусі отримала 2,7-дюймовий чорно-білий екран. Крім механічної ручки елементами управління гаджета стали клавіші A і B разом з хрестоподібним перемикачем D-pad. Операційною системою ігрової консолі позначена фірмова розробка Panic. Playdate оснащується портом для навушників і слотом USB-C, модулями Bluetooth і Wi-Fi.

Миниформатная ігрова консоль, ігри якої встановлені в кількості 12, підтримує цікаву схему для утримання уваги гравців. Незважаючи на те, що всі 12 ігор безкоштовні, вони стануть з’являтися поступово. Щотижня через Wi-Fi користувачі будуть отримувати нову гру, про готовність якої повідомить спеціальний індикатор.

Для своєї кишенькової приставки команда Panic залучила відомих розробників інді-ігор. Першою грою консолі стала Crankin’s Time Travel Adventure, де як раз знадобилася бічна ручка: обертаючи її, гравець отримує можливість повертатися назад, щоб уникнути перешкод.

Незвичайна яскраво-жовта ігрова консоль попередньо оцінюється в 149 доларів. У перші 12 тижнів усі користувачі отримають безкоштовно всі 12 ігор. Їх подальша розробка буде залежати від того, наскільки популярним стане гаджет. Надходження в продаж Playdate поки заплановано на наступний рік.

Джерело: http://softik.net.ua/