Vainglory 3.1.1 (72320)

501

Vainglory — це одна з кращих, представлених на Android-смартфони ігор в жанрі MOBA. Виконана за стандартним сюжетом з двома протиборчими великими кланами, вона відрізняється високоякісної і чіткого графікою, і все це абсолютно безкоштовно.

Як і в будь MOBA-гра, ваше завдання — здолати територію протиборчої команди, захопивши охоронювану вежу. Культові розробники — колишні співробітники великих компаній Blizzard, Rockstar і Riot — полегшили завдання гравців, що використовують смартфон, розділивши команди за кольором: червоний і синій.

Вибравши певних персонажів, ви можете не тільки прокачувати їх, але і посилювати їх здатності за допомогою спеціальних різних предметів, які можна підбирати індивідуально, залежно від характеру і особливостей героя.

Проводячи 20-хвилинні матчі на нейтральній території, не забувайте про захоплення прапорів, борючись з великими супротивниками, і тим самим заробляючи гроші на покупку додаткових предметів.

Продумуючи тактику наступу і поневолення територій інших команд, не забувайте, що це все гра на Android, а значить, незважаючи на те, що управління відбувається дуже просто і і нтуитивно зрозуміло, персонажі рухаються не так швидко, як на будь-який ПК-гри.

Найзручніше грати в Vainglory разом з друзями — і це можливо! А регулярно з’являються нові персонажі, можливості та ігрова карта з 1,3 мільйона полігонів — все це тільки підігріє інтерес.

Кеш можна встановити по Wi-Fi з самої гри або розпакувати з архіву в sdcard/Android/data


Завантажити

Android 4.1+