Top Boat: Racing Simulator 3D 1.05

286

Top Boat Racing Simulator — керуйте найшвидшими океанськими катерами в захоплюючих і напружених гонках!

Особливості гри:

  • Приголомшливі ефекти
  • Більше 25 настроюються судів
  • 6 унікальних класів суден
  • Неймовірна швидкість
  • Беріть участь в Кубку світу і принести перемогу своїй команді
  • Серія завдань для досвідчених гонщиків
  • Гонки на гідроциклах!

Змагайтеся в Кубку світу, досягайте небачених швидкостей і увійдіть в число кращих гонщиків Top Boat: Racing Simulator 3D!

ВИБЕРІТЬ ЧОВЕН МРІЇ!
До ваших послуг більше 25 човнів в 6 унікальних класах. Виберіть і налаштуйте під себе будь-яку. Змініть зовнішній вигляд човна. При бажанні можна навіть прикрасити її наклейками! Підберіть оптимальні характеристики. Для зміни доступні десятки параметрів: від паливних фільтрів до коробок передач! Більше того, є можливість підвищити потужність двигуна, поліпшити зчеплення, оптимізувати корпус, налаштувати впорскування нітро — і це далеко не все. Швидкість та маневреність човна — у ваших руках.

УНІКАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ СВІТУ
Мріяли коли-небудь керувати швидкісним катером або гідроциклом океанського класу? Набридли стандартні водні перегони? Тоді не пропустіть цю гру! Top Boat задає нові стандарти в жанрі водних перегонів. Оцініть чудовий баланс налаштувань світу, який дозволить випробувати різні гоночні стратегії!

ВИСОКОШВИДКІСНІ ГОНКИ
Виклик кинуто! Встановіть новий світовий рекорд за очками і швидкості! Ніщо не завадить вам випередити суперників. Боріться в Кубку світу і заслужите на титул чемпіона! Слідкуйте за суперниками! Перемогти буде непросто! Пора продемонструвати навички гонщика і показати світу, чого ви стоїте!

ЯК ЩОДО ГІДРОЦИКЛІВ?
Випробуйте себе в гонках на швидкісних гідроциклах Jet Ski! Мріяли коли-небудь поганяти на новісінькому гідроциклі з реальними суперниками? Вітер дме в обличчя, вас оточують бризки, а волосся стає дибки від неймовірної швидкості! Беріться за кермо — і вперед, назустріч незабутнім відчуттям!

ПРИГОЛОМШЛИВА ГРАФІКА
Top Boat — це неймовірні відеоефекти, приголомшливий звук і захоплююча гра. Високоякісна графіка і реалістичні налаштування світу. Ретельна деталізація океанських гонок на катерах і скутерах. Ми впевнені, що гра приверне вас екзотичними пейзажами і живим, багатогранним світом. Вона неодмінно прикрасить вам довгі зимові вечори!

Пора показати, чого ви стоїте. Стрибайте у човен — і вперед! Це випробування для ваших навичок. Готуйтеся до найбільш напруженим водних перегонів 2016-го!

Завантажуйте гру — і переймайтеся азартом екстремального водного спорту!
Нарешті на Google Play БЕЗКОШТОВНО!


Завантажити

Android 4.0.3+