Tokyo Ghoul: Dark War 1.1.8

456Tokyo Ghoul Dark War — є аніме ARPG мобільна гра offcially санкціоновано Studio Pierrot і запущений GameSamba. У цій грі, досвід оригінальної історії з Токіо вовкулака, збирати ваші улюблені персонажі, стикаються цікаві завдання, бій разом з іншими гравцями і відвідувати PVP подія.

Спеціально розроблений для мобільних пристроїв!

  • Насолоджуйтеся весело і простий мобільний досвід роботи, просто торкніться екрану і грати в гру.

Next-Gen графіка, приємна музика та оригінальні звукові ефекти повністю занурять вас в світ Токіо вовкулака!

  • У грі приголомшлива графіка і навички персонажа. Подорож по темних вулицях Токіо, Anteiku, CCG лабораторії та інші знайомі налаштування з аніме. Оригінальний анім кліпи будуть використовуватися для ігрових сцен, а англійська-дубльована версія аніма доставить вас назад у світ Токіо вовкулака.

Виберіть ваші улюблені персонажі! Вибір різних вовкулаків і CCG Слідчі боротися разом!

  • Кен Kaneki, Touka Киришима та інших популярних персонажів аніме буде з’являтися в грі. Ви можете вибрати з більш ніж 50 різних символів. Навіть якщо персонажі належать до протилежних сторонах, вони можуть битися пліч-о-пліч у вашій команді, як ви будуєте сильні комбінації!

Багатовимірна система зростання персонажу розвивати персонаж по-різному!

  • Збір, підняти, рости, реконструкція, оснащення і вибирати різні комбінації символів, щоб зробити кращу команду. Створення унікального освіти самостійно!

Багаті соло і команда геймплей!

  • Крім традиційного сольного виклику, гра також пропонує високі підземелля рівня, вимагає команд співробітництва. Якщо ви любите режим PVP, ви будете насолоджуватися грою в режимі MOBA, а також. Викличте своїх друзів і боротися з вмістом вашого серця!


Завантажити

Android 4.3+