Tap Tap Fish 1.6.3

465
Tap Tap Fish — Подружіться для самотнього кораллит. В темній безодні живе один кораллит, все поодинці. Зробіть кілька друзів для самотнього кораллит. Збирають життя, створювати нові корали і риби-ви можете побудувати чудовий підземний світ!

Там немає ніякого поспіху. Насолоджуйтесь переглядом нових творінь плавання через глибоке море, слухаючи мелоЕкшн ну музику… не поспішайте.

Риба і корали всіх форм і кольорів!

  • По мірі зростання Самотня кораллит, нова риба і корали з’являються все навколо. Від дрібної риби до великої великий Блакитний кит-насолоджуватися світом прірви, яка зростає більш красивим з кожним новим додав життя.

Просте управління

  • Ви можете створити корали і риби тільки з простим дотиком. В режимі фотозйомки ви можете легко перемикатися кути і спостерігати рибу.

Гарний звук

  • Крик кита, звук крапель води, ліричний фонова музика, всі вони направляти вас до прекрасного музичного світу. Одягни навушники і грітися в звуки відмінної якості.

Google Збережені ігри Підтримка

  • Ви можете насолоджуватися безодня акваріум на декількох пристроях Android відразу.

VR (віртуальна реальність) Підтримка

  • Використовуйте картон, щоб насолоджуватися безодня акваріум в режимі VR. Ви можете дивитися трохи риби плавати над головою і прямо перед вашими очима-в 3D.


Завантажити

Android 4.4+