Star Wars™: Force Arena 2.5.7

416


Star Wars Force Arena — гравці зможуть битися один з одним в реальному часі, влаштовуючи найбільш напружені битви у всій галактиці!

Надішліть загін легендарних культових персонажів, таких як Йоду, Дарт Мол, Энакин Скайвокер і Боба Фетті, поєдинки, що вимагають прямого стратегічного контролю. Використовуйте потужні здібності персонажів, які можуть змінити хід битви, і нанесіть останній удар, розмістивши сотні особливих карток, включаючи винищувачі типу X і імперські шагоходы. У грі є велика колекція персонажів, поліпшені оновлення і інтуїтивно зрозуміле, сенсорне управління, — все, що необхідно для гри на мобільному пристрої.

Ведіть свій загін в бій і захопіть Арену!

  • БОРІТЬСЯ або об’єднуйтеся з іншими гравцями зі всього світу в боях в реальному часі в режимах 1 на 1 і 2 на 2.
  • ОЧОЛЬТЕ команду знаменитих персонажів «Зоряних воєн™», таких як Дарт Вейдер, Люк Скайвокер, Генерал Грівус, Хан Соло і Принцеса Лея і навіть нові персонажі фільму «Зоряні війни™: Останні джедай»: Рей і Кайло Рен!
  • ЗБИРАЙТЕ колекційні картки і покращуйте свої улюблені війська з Зоряних воєн, правильно використовуючи потужні пари персонажів, щоб посилити ефективність в бою.
  • ВИХОДИТЕ В ЛІДЕРИ, отримуйте нагороди, особливих персонажів та інші бонусні предмети, беручи участь у подіях, борючись за місце в списку лідерів і домагаючись галактичного панування!


Завантажити

Android 4.1+