SquarePic 4.1

377


SquarePic – це лаконічний фоторедактор з набором цікавих функцій, які піЕкшн дуть для обробки знімків перед постінгом в Instagram і інші соціальні мережі.

Головне меню містить чотири клавіші, які відповідають основним інструментів редактора. Всі функції програми популярні у користувачів Instagram і часто використовуються в окремих програмах, так що InstaBox може стати універсальним рішенням.

Функція «Size» дозволить оптимізувати зображення будь-якого розміру під квадратний формат. Використовується перевірений спосіб, після якого по краях зображення залишаються смуги «невикористаної» простору. Його вийде зафарбувати будь-яким кольором або паттерном. Також обрізання фотографій пропонується зробити за допомогою різних форм у вкладці «Shape». Тут знімок легко вирізати в коло, ромб або іншу фігуру за допомогою стандартних шаблонів.

Також програма дозволить зробити колажі з фотографій або застосувати дзеркальний ефект. Примітно, що після використання кожної функції пропонується попрацювати з фільтрами. Тут зібрано величезну кількість різних ефектів з налаштуванням інтенсивності.

Після всіх пророблених змін InstaBox пропонує зберегти знімок у пам’яті Android-пристрої або поділитися результатом в соціальних мережах. Таким чином, додаток буде цікаво любителям соціальній мережі Instagram для швидкої і зручної обробки. Програма абсолютно безкоштовна і не залишає будь-яких водяних знаків на фотографіях, однак, містить рекламу.

Завантажити

Android 4.0.3+