Sleep Better 2.3.1

124Sleep Better — відстежуйте ваш сон і фіксуйте сни, покращуйте свої звички і прокидайтеся краще разом зі Sleep Better від Runtastic. Sleep Better пропонує вам простий і привабливий спосіб поліпшити якість сну, чи відчуваєте ви проблеми з засипанням, хочете дізнатися, як ваша денна активність впливає на ефективність вашого сну або просто хочете нові сигнали будильника, щоб допомогти вам прокидатися бадьорим і готовим підкорювати день.

Розберіть ваш сон по поличках, відстежуйте фази місяця, ведіть щоденник снів і багато іншого, використовуючи ваше Android пристрій:- Відстежуйте тривалість сну, цикли і ефективність простим натисненням кнопки
— Користуйтеся всіма функціями відстеження, навіть в режимі літака, просто розташувавши пристрій на вашому ліжку (поруч з подушкою)
— Покращуйте розуміння у вас легкого сну, глибокого сну і часу, проведеного не уві сні (при засипанні або пробудження вранці)
— Використовуйте Smart Alarm, щоб прокинутися в ідеальний час у вибраному вами проміжку часу
— Насолоджуйтесь розмаїттям звуків сигналу будильника і функціональністю повтору для ідеального початку дня
— Вкажіть щоденні звички і такі змінні, як споживання кофеїну, тренування, споживання алкоголю і рівень стресу, щоб визначити вплив цих змінних на якість сну
— Відстежуйте фази місяця
— Ведіть щоденник снів, щоб дізнатися про що найбільше ви бачите сни і процентне співвідношення хороших, поганих і нейтральних снів
— Відзначайте ваш настрій при кожному пробудження — це частина вашої повсякденної статистики
— Поглядайте історію — ваш особистий журнал — в чистому і сучасному дизайні програми, в тому числі щоденна статистика та огляди більш тривалих періодів часу (тобто обраної тижня або місяця)
— Фільтруйте історію, беручи до уваги щоденні змінні, щоб визначити, коли ви спите найкраще
* Деякі функції і переваги не доступні у безкоштовній версії Sleep Better. Щоб отримати доступ до всіх переваг, користувачам рекомендується скористатися розширеним Sleep Better.Чого ви чекаєте? Скачивайте цю просту і в той же час функціональну програму відстеження сну і розумний будильник сьогодні і починайте відстеження вже сьогодні ввечері! Якщо ви хочете ще більше інформації про те, чому сон є таким важливим компонентом вашого здоров’я, благополуччя і фітнес зусиль, будь ласка, відвідайте Runtastic блозі сьогодні. Ми раді поділитися з зацікавленими користувачами і читачами, щоб допомогти вам витягти максимум з перебування у царстві снів. Ідеї, пов’язані зі сном і додаткова інформація про 24-годинному відстеження з Runtastic також на нашому фітнес-каналі на YouTube і на всіх наших соціальних медіа каналах. Вперед — хапайте чашку чаю, пориньте в думки на декілька моментів і розслабтеся… Вдалого пізнання і солодких снів.
Спіть краще зі Sleep Better від Runtastic: Тому що великі ночі ведуть до великих днях!


Завантажити

Android 4.1+