Skype 8.18.0.8

446


Тепер у Скайпа, що ви знаєте і любите, з’явився новий дизайн і безліч нових функцій, які допоможуть залишатися на зв’язку з близькими.

Що можна робити в Скайпі?

  • Спілкування стає ще приємніше. Не обмежуйтеся текстом — надсилайте фотографії, відео, голосові повідомлення, эмотиконы, Шорі і багато іншого. Ви також можете відповідати реакціями на будь-які повідомлення контактів.
  • Додайте надбудови чати **, щоб більше не перемикатися між додатками. Ви можете легко ділитися контентом за допомогою надбудов прямо в Скайпі.
  • Відмінний варіант для груп: додайте близьких людей і почніть розмову. Спільно плануйте справи, разом грайте і спілкуйтеся.
  • Дзвоніть кому завгодно: по Скайпу, на мобільні або стаціонарні телефони. Безкоштовні* відео і голосові дзвінки дозволяють залишатися на зв’язку з друзями і членами сім’ї. Вам сподобаються вигідні тарифи для дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони по всьому світу через Скайп.
  • Не втрачайте моменти завдяки швидкій запису: ви можете швидко провести по екрану, щоб зняти фотографію або відео. Персоналізуйте їх, додавши эмотиконы, стікери і анотації.
  • Повідомте іншим про найяскравіші події дня з допомогою Моментів. Відповідайте на моменти з допомогою чудових эмотиконов та особистих повідомлень. Ваші моменти доступні передплатникам протягом семи днів.

* Дзвінки по Скайпу безкоштовні. Оператор зв’язку може стягувати платню за передачу даних. Рекомендується використовувати безлімітний тарифний план або підключення Wi-Fi.
** Доступність додаткових компонентів залежить від країни.


Завантажити

Android 6.0+