SimCity BuildIt 1.21.2.71359

438SimCity BuildIt — відчуйте себе мером власного мегаполісу в рімейку містобудівного симулятора, керуйте міськими службами, покращуйте трафік на дорогах і тушкуйте пожежі. У СимСити потрібно стежити за екологічною обстановкою і планувати райони вашого міста. Гра є реалістичним симулятором міста з безліччю городян та пригод, в якому вам належить вирішувати всілякі завдання щодо його поліпшення і розвитку.

Можливості SimCity BuildIt на Android:

  • Розвивайте своє місто.
    Ви можете будувати різні споруди: житлові будинки, заводи, парки та інше. Розміщуйте будівлі так, щоб підвищити збирання податків, для подальшого розвитку міста. Зменшуйте кількість пробок на дорогах, найміть пожежну бригаду для гасіння пожеж, слідкуйте за екологічною обстановкою. Не забудьте забезпечити своє місто електрикою і поліцейськими, дайте людям більше парків і розваг для підвищення їх настрою. Управляйте громадським транспортом і рухом транспорту. Зробіть ваших людей щасливими!
  • Примините всю свою фантазію.
    У SimCity BuildIt ви можете будувати прекрасні яхт-клуби, пляжі і аквапарки. Виконуючи різні завдання ви можете розблокувати проект Статуї Свободи або Ейфелевої вежі та інші унікальні пам’ятки. Створіть свій китайський квартал або Голлівуд, Екшн те як хочете.
  • Перемагайте суперників.
    Об’єднуйтеся з іншими гравцями зі всього світу і бийтеся в PvP-бої проти інших мерів. З арсеналу доступні: катастрофи, величезні рослини і диско-куля. Ви можете спостерігати, як руйнуються міста конкурентів. Станьте кращим мером у всьому світі!

Завантажити

Android 4.0+