Що покаже MSI на виставці Computex 2019

159

Сьогодні в місті Тайбей Тайваню починається виставка Computex 2019. Це найбільший форум інформаційно-комунікаційних технологій. Він триватиме з 1 червня, очікується, що його відвідають більшість компаній, що спеціалізуються на розробки в даній галузі.

Однією з таких фірм є MSI. Це тайванське підприємство, яке розробляє комплектуючі для ПК, ноутбуків і т. п. На Computex 2019 воно покаже деякі свої новинки.

Ноутбук для ігор GT76 Titan

Пристрій GT76 Titan є першим ігровим ноутбуком, який оснащений чіпсетом Intel Core i9. Даний чіп характеризується наявністю восьми розігнаних ядер, які мають здатність до одночасного виконання 16 обчислювальних процесів з частотою до 5 ГГц.

Стабільності в роботі апарату надає система рідинного охолодження. Вона складається з 4 вентиляторів і 11 теплових трубок. Кулери здатні створювати повітряний потік, що перевищує по потужності в два рази свій попередній аналог.

Гаджет отримав відеокарту GeForce RTX 2080, яка без праці забезпечує графічне супровід будь-якої сучасної гри.

Крім високої продуктивності, цей ноутбук пропонує користувачеві незвичайний дизайн, навіяний екзотичними спорткарами. Ще у нього є підсвічування Mystic Light. Вона висвітлює клавіатуру і нижню панель корпусу.

Пристрої GE65 Raider і P65 Creator

У корпусі GE65 Raider розміщена відеокарта серії RTX і чіпсет Intel Core i9 дев’ятого покоління. Вони роблять доступними для користувача всі нині існуючі гри. Гаджет отримав IPS-дисплей з частотою оновлення 240 Гц і тонкі рамки. Щоб швидко підключитися до бездротової мережі, є Wi-Fi 6.

Для тих, хто більшу частину робочого часу проводить з мультимедіа контентом, передбачений ноутбук P65 Creator. Він працює на базі процесора Intel Core i9 дев’ятого покоління. Це дозволяє здійснювати редагування відео у форматі 4K, рендеринг і працювати з тривимірною анімацією.

Цьому сприяє наявність відеокарти NVIDIA GeForce RTX і яскравого дисплея формату 4K/UHD. Пристрій наділений легким корпусом з алюмінієвого сплаву. За його автономність відповідає акумулятор, що забезпечує автономність протягом 8 годин.

Ноутбук має програмне забезпечення Creator Center, яке для нього є оптимальним.

ПК Prestige P100

Цікаво, що виставка щойно почалася, а персональний комп’ютер Prestige P100 вже отримав нагороду в номінації «Кращий вибір». Його бічні панелі мають оригінальне оформлення. Всім «залізом» управляє процесор Intel Core i9-9900K дев’ятого покоління. Йому допомагають 64 Гб оперативної пам’яті DDR4 і відеокарта GeForce RTX 2080 Ti. Апарат може використовуватися для багатозадачності з роздільною здатністю 8К.

Для охолодження комп’ютера застосовується роздільна система вентиляції процесора, відеокарти і блоку живлення.

Він оснащений ЗА Creator Center і Creator OSD, які здатні оптимізувати системні ресурси

Монітор Prestige PS341WU

При розробці дизайну монітора Prestige PS341WU використаний оригінальний підхід. Його суть знаходиться в ідеї ідеальної асиметрії. Задня панель пристрою наділена хвилястою лінією і асиметричною колом, а спереду це поєднується з симетричним квадратом.

Пристрій одержав 34-дюймовий екран з роздільною здатністю 5K (5120×2160 пікселів). Це робить можливим обробку двомірних зображень, або тривимірні моделі формату 4К з паралельним виконанням інших завдань, шляхом використання другого повнорозмірного вікна.

Монітор оснащений технологіями Nano-IPS і DisplayHDR — для розширення динамічного діапазону.

Моноблок PRO 22X

Також був представлений моноблок PRO 22X, що має по діагоналі 21.5 дюйма. Він отримав підставку, виконану в стилі мінімалізму і задню панель, виготовлену з металу.

Система охолодження оснащена термомодулем, який вписаний у вентиляційні отвори і викликає асоціації зі слідом метеора. Дисплей IPS типу отримав високу яскравість і гарну передачу кольору.

Також для управління і настройки є 5-позиційний джойстик. Корпус виробу сконструйований таким способом, що допускається апгрейд пристрою. Складнощів в цьому немає.

Джерело: http://webcom.dn.ua/