SEO просування сайтів

Картинки по запросу "SEO просування сайтів"

Комплексний підхід до SEO — просування — це грамотна оптимізація сайту і постійна робота по залученню якісного трафіку, які забезпечують стабільне зростання конверсії. Це в рази економить витрати для подальшого просування сайту, вартість якого залежить від багатьох факторів. Системна експертиза по SEO — це кваліфікований технічний і внутрішній аудит, а також аналіз дій конкурентів, на основі яких формується список рекомендацій з усунення технічних проблем для вибудовування індивідуальної стратегії розвитку сайту. Компетентні поради по створенню нових цільових сторінок і їх логічного включенню в ієрархічну структуру сайту дозволяють масштабувати його без шкоди для бізнесу, залучаючи ще більше клієнтів. Ці технології дозволяють в рази швидше отримати прогнозований результат.

Рекомендації по поліпшенню сайту

Рекомендації по поліпшенню сайту та його окремих сторінок надаються протягом всього періоду співпраці. Таке рішення пов’язано з постійними змінами і ускладненнями алгоритмів пошукових систем, а також з діями в конкурентній ніші. Щомісяця ви будете отримувати звітність по проекту (план — факт) і контролювати співвідношення виконаних робіт і витрачених коштів.
Над проектом працює SEO — команда з трьох чоловік: якиі вибудовуютьі контролють впровадження стратегії; SEO — спеціаліст, який впроваджує складну складову стратегії; помічник, який займається реалізацією простий складовою стратегії.
Всі роботи по SEO — оптимізації будуть виконані якісно і коректно, без ризику для проекту, тому сайт не потрапить під фільтр і не виявиться в чорних списках пошукових систем.
Проводимо аудит і даємо кваліфіковану оцінку проекту, враховуємо особливості сайту і потреби клієнта, а також дотримуємося чіткого виконання KPI.

Надаємо готове для реалізації структуроване і просте ТЗ.

Також надаємо експертні рекомендації на основі повного аналізу даних по проекту. Бездоганна робота по баченню проекту змушує переконуватися в єффиктивності наших методів .