School of Dragons 2.11.1

19

School of Dragons — цей дивовижний світ креативності наповнений нескінченними дослідженнями і захоплюючими квестами, які вам обов’язково здадуться більш, ніж цікавими.
if (!bw_android_old) echo(‘


Приєднуйтесь до Иккингу, Беззубику і Плеваке в багатокористувацької онлайнової рольової (MMORPG ) 3D-грі «Школа Драконів», де Ви зможете грати у всесвіті мультфільму «Як приручити дракона» студії DreamWorks з усіма улюбленими драконами і друзями-вікінгами.
Тут Ви навчитеся всьому: від основ науки до мистецтва стрільби вогняними кулями, ширяючи в небі на своєму драконі!
Виховайте, выкормите і навчіть свого дракона – чим більше ви досягнете зі своїм драконом, тим сильніше розвинеться з ним зв’язок і тим вище ви підніміться в рейтингах гри «Школа Драконів». Об’єднуйтеся з іншими гравцями в клани, щоб разом шукати пригоди і правити Дурнем, заробляючи славу і нагороди!
Записавшись в Школу Драконів, Ви зможете брати участь у всіх забавах і пригоди з мультфільму «Як приручити дракона» в 3D-світі!

МОЖЛИВОСТІ

  • Відвідуйте знайомих персонажів, таких як Иккинг, Беззубик і ін., з мультфільмів «Як приручити дракона». Знаходьте нових друзів по міру проходження гри «Школа Драконів»!
  • Грайте на мобільних пристроях, в Facebook і на ПК – БЕЗ ПРОБЛЕМ. Перша у своєму роді гра з підтримкою ігрового процесу на різних платформах!
  • Грайте І дивіться – переглядайте уривки з мультфільму, які дозволять зануритися в світ Олуха!
  • Літайте з Беззубиком, Громобоем, Пошепки Смерті та іншими драконами в Льотному клубі на шляху до звання ВЕЛИКОГО ПОВЕЛИТЕЛЯ ДРАКОНІВ!
  • Ігровий процес будується навколо науки – біології, землезнавства та фізики, а також найпростіших знарядь. Це одна з перших ігор, де навчання побудоване на основі наукових стандартів наступного покоління.
  • Використовуйте свій планшет, щоб брати участь в гонках з повелителями драконів по всьому світу і завойовувати нагороди і славу!
  • Величезний світ Олуха втягне вас у такі заняття, як навчання польотам на драконах, практика стрільби вогняними кулями, землеробство, рибальство та багато інших!
  • Створюйте власний, унікальний аватар. Виберіть власного дракона і налаштуйте його зовнішній вигляд за допомогою безлічі можливостей.
  • Спілкуйтеся з друзями і знаходите нових в цій фантастичній величезній всесвіту!
  • НОВІ таємничі коробки: знаходите фантастичні скарби, які допоможуть Вам у Школі Драконів.

Реєстраційна інформація є додатковою (для дітей, молодших 13 років необхідна реєстрація батьків). Ви зможете отримувати повідомлення про оновлення і нові функції гри, а також про інтеграцію в освітній онлайн-світ для дітей.

У грі «Школа Драконів» використовується ігрова валюта, яка дозволяє розблокувати ігровий контент, параметри і витратні матеріали. Її можна заробити в грі або придбати додаткові ігрові монети через свою обліковий запис iTunes. Можливість придбання поліпшень можна заблокувати, відключивши її в налаштуваннях Вашого пристрою.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Це онлайн-гра, тому зломів немає. Для оптимальної продуктивності закрийте всі програми перед запуском.

Кеш докачается САМОСТІЙНО (важка гра з-за великого світу і графіки, тому займе близько 1ГБ + по мірі проходження вага буде збільшуватися). При першому вході буде необхідна реєстрація на сервері.

Інтернет: необхідний для гри.
Системні вимоги: Android 4.0+
Українська мова: присутня. Також є англійська, іспанська, португальська, німецька, французька, корейська і спрощений китайський.


Завантажити

Android 4.1+