Safety SMS Tracker / Locator 0.8.26

447Safety SMS Tracke / Locator — безкоштовний додаток для Android, яке може бути своєрідним ангелом-охоронцем для людей, і приводом поменше хвилюватися для їх родичів.

Найголовніший його функціонал ось який: у відповідь на SMS-ку з кодовим словом відправить назад координати телефону (за СМС, без використання інтернету). Будь-якої участі власника телефону при цьому не вимагається.
Також є додатковий режим (режим трекінгу) відправлення смс-ок з координатами із заданим інтервалом, наприклад раз на годину або раз на 6 годин.

Що це дає?

  • Отримав травму рибак, мандрівник, спортсмен або мисливець — буде знайдений близькими і отримає допомогу;
  • Літні люди, які заблукали в лісі, зможуть швидко знайти і отримати допомогу навіть в тих місцях, де в телефону немає інтернет-зв’язку;
  • У будь-який момент батьки зможуть дізнатися, де зараз знаходяться їхні діти, відправивши смс з кодовим словом на їх телефон;
  • Втрачений у природному середовищі телефон буде легко знайдений.

Скоро почнеться теплу пору року. Люди підуть на тільки їм відомі місця річок, лісові ставки, і т. д. і т. п. Через тиждень розпочнеться сезон полювання, коли ми будемо йти в поля. Через півтора місяця — сморчки/рядки», час, коли величезна кількість людей в Росії йде в весняний ліс, і там втрачається.

Тому пропоную тим, хто бачить себе потенційним користувачем програми (або хотів би убезпечити своїх близьких) — встановити, протестувати, і розповісти свої враження: зауваження, побажання, що сподобалося, що не сподобалося. Ми постараємося всі ці зауваження врахувати в наступній версії.

За темою буду стежити, питання по роботі додатки також задавайте, якщо з’являться.


Завантажити

Android 4.1+