Руни магії

Руны магии

Руни магії — www.playbank.ru це казковий світ який вразить своїми героями, тваринами, завданнями, магією. Весілля, бійки, магія і багато іншого чекаємо у цьому вражаючому світі Руни магії. Руни магії) — багатокористувальницька онлайн гра, розроблена тайванською компанією Runewaker Entertainment. В ігровому світі живуть ельфи, люди, гноми. Персонажам доступні такі професії: воїн, розбійник, скаут, священик, маг, зберігач, лицар і друїд. Розробники вирішили перевершити всі онлайн ігри тому за досягнення кожних 10 рівнів, персонаж може освоїти додаткові професії, а потім їх комбінувати. Персонаж розбійник з замашками лікувати, або одягненого у важку броню мага і т.

Диван приміром дасть +10 до сили. Освоївши професії ви можете добудувати в будинку майстерні (кузні, лабараторії, кухня) і додатково докупити обладнання для створення предметів. Можна влаштовувати пишні весілля і запрошувати на них друзів, шлюб дає прибавку до здоров’я, коханець, ви отримаєте надбавку до манни. Будучи в шлюбі, персонаж може телепортироватся до коханого. Став чиїмось учнем + до досвіду, одним більше шансів на артифакты після бійки. Окремо варто розповісти про систему крафтінга. Можна освоїти професії наприклад кулінарію, кравецьке, гірське або ковальська справа, деревообробку, садівництво, алхімію або травнічество, які в майбутньому дозволять створювати предмети.

Вчителів можна знайти в містах. Руни — володіють магією камінчики, дають силу якщо їх розмістити в спеціальному місця на бойовому предметі. Прийдуть на допомогу персонажу, їх можна купити в магазині, виграти в боях або самостійно зловити. Колір яйця визначає його рідкість і вміння: біле — найгірше, оранжеве — краще. Вихованці як окремі персонажі відрізняються , навичками, досвідом, талантом, захистом, спритністю, швидкістю і іншими характеристиками. Є ще особливий показник — відданість. (чим вище рівень відданості, тим частіше звірятко буде допомагати вам в бою).

Це не просто онлайн гра, це гра яка зібрала і по суті створила альтернативний світ, де гравець сповна може насолодитися хорошимы баталіями, магією, цікавим завданнями і навіть просто побутовими штучками які впливають на гемпелей. Ми використовуємо куки для якнайкращого представлення нашого сайту. Якщо Ви продовжите використовувати сайті, ми будемо вважати, що Вас це влаштовує.