розробка сайту під ключ

разработка сайта под ключ
Не знаєте де знайти нових клієнтів і як збільшити прибуток з інтернету. Створення сайту і разработка сайта под ключ — вирішення ваших проблем.

Сучасні тенденції бізнесу диктують свої правила: все більше компаній йде в інтернет. Сайт — не просто данина моді, а вигідна інвестиція в майбутнє. З його допомогою ви зможете не тільки продемонструвати свій товар, розповісти про послуги та їх вартість, але і отримаєте доступ до статистики, побачите, що подобається вашим клієнтам і зможете стати до них ще ближче. Команда спеціалістів розробляє інтернет — магазини, промо або корпоративні сайти, landing page (посадкову сторінку), візитки і портали. За цей час було реалізовано сотні якісних проектів, які допомогли збільшити дохід своїх власників.

Ви і відвідувач вашого ресурсу будете задоволені.
Сформулюємо задачу, запропонуємо краще рішення і реалізуємо на високому рівні.
Для управління сайтом, розробленим буде достатньо навичок користувача стандартних офісних програм. Вносите правки на сайт — зручно, легко, самостійно.
Коректне відображення сайту на всіх пристроях: комп’ютер, смартфон, планшет і ноутбук. Не втрачайте замовлення від мобільних клієнтів.
На даному етапі проходить збір і аналіз вимог, побажань, обговорюються необхідні і додаткові елементи. На основі отриманих даних проектується майбутній каркас сайту через інтерактивний html — прототип, розробляється технічне завдання, обмовляється точний графік робіт по створенню веб — сайту.

Виконавцем надається один або два (декілька) концепцій дизайну головної сторінки. Вибраний варіант допрацьовується і приймається як базовий. На основі базового дизайну промальовується типова сторінка, також інші сторінки функціоналу.
Здійснюється формування сторінок на основі макетів, «збірка» адміністративної частини, інтеграція функціоналу в систему управління с одержими (CMS), функціональних елементів в єдине ціле. Далі здійснюється тестування і внесення коригувань за функціонування веб — сайту. Розміщення сайту на публічній майданчику (викладна в інтернет). Замовнику надається документація по роботі з CMS. За бажанням Замовника проводиться: навчання користування веб — сайтом (до трьох осіб), початкова оптимізація сайту, реєстрація в пошукових системах і каталогах.