Рішення: помилки підключення до інтернету (651, 691, 678, 619, 868, 720)

46

З проблемою з’єднання інтернету доводилося стикатися багатьом користувачам. Для зручності кожна з таких помилок має власне числове позначення. Ознайомтеся з найбільш популярними з них.

Помилка 651

Зустрічається найчастіше. Про наявність проблеми система повідомляє таким повідомленням.

З’являється через збій в роботі мережевого обладнання, привести до якого можуть найрізноманітніші фактори.

Для лікування працюємо в такій послідовності.

перший крок. перевіряємо підключення інтернет-кабелів. Перепідключаємо їх.

другий крок. перезавантажуємо мережеве обладнання в разі його використання. Досить вимкнути роутер (модем) з розетки і включити його назад.

третій крок. заново робимо pppoe з’єднання вручну або ж використовуємо для цього спеціальну утиліту від microsoft – rasphone. Для цього тиснемо win + r і вводимо у відповідне поле команду rasphone.exe.

Далі все інтуїтивно зрозуміло: створюємо нове з’єднання з даними, наданими провайдером.

Якщо ви побачили цю помилку при першому використанні щойно створеного підключення, переконайтеся у вірності введених налаштувань. Найчастіше помилка з’являється через неправильне вказівки vpn сервера. Перевірте ще раз і виправте неточності.

Якщо проблема з’явилася після установки нового антивірусного забезпечення або фаєрвола, переконайтеся, що використовувана утиліта не блокує доступ в мережу.

Якщо ж нічого не допомогло, зателефонуйте зі службою підтримки свого інтернет-провайдера. Швидше за все, присутні неполадки з їх боку. Спробуйте увійти в192.168.0.1 і відключити всіх, хто підключений до вашого wi-fi роутера.

Помилка 691

Найчастіше з’являється через невірного вказівки логіна і/або пароля для з’єднання з мережею.

* невірно введена адреса сервера; * невірний ip; * неправильні налаштування безпеки.

відповідно, для лікування зробіть наступне: 1. Переконайтеся, чи правильно ви ввели пароль і логін. 2. Перевірте достовірність vpn-сервера і ip. Відкрийте пуск, зайдіть в розділ мережеві підключення, клікніть правою клавішею своєї мишки по ярлику з’єднання і перейдіть в властивості. Введені дані повинні відповідати тим, що надав провайдер.3. Перевірте налаштування безпеки. У тій же вкладці властивості виберіть параметри, а після-параметри набору номера. Якщо рядок» включати домен входу в windows » активна, зніміть галочку.

Якщо нічого не врятувало, зателефонуйте в підтримку провайдера – проблема може бути на їхньому боці.

Помилка 678

Проблема виникає при відсутності відповіді від сервера vpn.

для її лікування робимо наступне: 1. Перевіряємо, що фаєрвол або антивірус (в разі їх наявності) не блокують підключення до мережі.2. Включаємо мережевий адаптер в розділі диспетчер пристроїв.3. Перевіряємо, що інтернет-кабель нормально вставлений в роз’єм.4. Перевстановлюємо драйвера інтернет-карти.5. Дзвонимо провайдеру і дізнаємося, чи не спостерігається проблем з їх боку.

Помилка 619

з’являється через: • неправильної настройки безпеки;• неточностей в налаштуваннях vpn-з’єднання; * блокування трафіку іншими додатками (антивірус, фаєрвол).

Для виправлення даної неполадки, ми рекомендуємо вам слідувати інструкції нижче, що складається з 3 кроків або ж пунктів, які вирішать вашу проблему.

перший крок. заходимо в пуск.

другий крок. запускаємо панель управління.

третій крок. переходимо в розділ мережеві підключення. Вивчаємо стан ярлика нашого підключення. Конкретно-дивимося, що написано в дужках біля мініпорт wan – pptp/l2tp або ж pppoe.

якщо написано pppoe, робимо наступне: * натискаємо правою клавішею нашої мишки по ярлику з’єднання• * заходимо в властивості; * вибираємо вкладку безпека. Налаштовуємо так:

Якщо використовується підключення через vpn, повторюємо послідовність, поки не потрапимо в розділ безпека. Тут деактивуємо рядок»вимагати шифрування даних».

Іноді дана помилка з’являється і у власників модемів, коли комп’ютер не може визначити usb-пристрій.

перший крок. заходимо в панель управління.

другий крок. відкриваємо категорію система.

третій крок. переходимо в розділ обладнання.

четвертий крок. у диспетчері пристроїв дивимося, чи присутні які-небудь насторожують повідомлення на зразок жовтих і червоних значків біля нашого обладнання? якщо є, перезавантажте. Нічого не змінилося? вставте модем в інший порт usb. При відсутності змін і в даному випадку, тестуємо модем на іншому ноутбуці або комп’ютері. Не працює? звертаємося до постачальника модему.

Помилка 868

З’являється в ситуаціях, коли у комп’ютера не виходить підключитися до сервера vpn.

Для усунення проблеми в першу чергу перевіряємо, чи активно підключення. Працюємо в такому порядку.

перший крок. заходимо в пуск, а потім — в панель управління.

другий крок. переходимо в мережу та інтернет (в різних модифікаціях ос назва може відрізнятися, орієнтуйтеся по ситуації).

третій крок. переходимо сюди.

четвертий крок. тиснемо зміна параметрів адаптера.

п’ятий крок. натискаємо по значку з’єднання і тиснемо включити.

Якщо з’єднання і так було включено, перевіряємо, чи правильно введений vpn-сервер. Для цього відкриваємо властивості нашого підключення і вивчаємо інформацію, введену в розділі загальне. Звіряємося з даними, наданими провайдером. Якщо усунути проблему не вийшло, неполадки, швидше за все, на стороні провайдера. Зв’яжіться з підтримкою користувачів.

Помилка 720

Ця проблема з’являється, коли комп’ютеру клієнта не вдається з яких-небудь причин з’єднатися з сервером постачальника послуги.

Існує 3 основні методи вирішення проблеми.

перший спосіб – відновлення ос. Тиснемо пуск і в списку програм відкриваємо категорію стандартні. Там переходимо в розділ службові і включаємо відновлення системи. Вибираємо одну зі створених раніше точок відновлення. Якщо не допомогло, використовуємо наступний метод.

другий спосіб — скидання налаштувань до початкових. Натискаємо пуск і вводимо cmd. Система відкриє консоль. Пишемо netsh winsock reset і тиснемо enter.перезавантажувати. Ніяких позитивних змін? використовуємо наступний метод.

третій спосіб намагаємося підключитися до інтернету. Якщо це теж не допомогло, телефонуйте провайдеру.