Rabbids Crazy Rush 1.3.2

290


Rabbids Crazy Rush — прийшла пора творити дурниці! Вас чекає самий ексцентричний раннер!

Біжіть так, щоб п’яти виблискували, не відставайте від кроликів, адже у них є новий божевільний план – потрапити на місяць!

Як вони втілять свій божевільний задум на цей раз?
Збирайте банки, щоб заповнити газом місячний куля кроликів. Ідея абсолютно безглузда, але може і спрацювати! Бігайте, катайтеся, плануйте і літайте, використовуючи десятки божевільних видів транспорту, отримуйте чудові костюми і потрапте на місяць раніше за всіх своїх друзів!

  • БІГАЙТЕ, СТРИБАЙТЕ, КАТАЙТЕСЯ та ПЛАНУЙТЕ: використовуйте найкумедніші види транспорту. Ухиляйтеся від перешкод і збирайте банки.
  • СМІХОВИННІ І ЕКСЦЕНТРИЧНІ МІСІЇ: відкрийте сотні випадкових веселих місій – впишіть кроликом в стіну або звалитесь з неба
  • ВІДКРИВАЙТЕ І ПОКРАЩУЙТЕ божевільні саморобні машини, що працюють на чистому божевілля: візки на магнітній тязі, величезні планери з рожевих панталон і багато інших!
  • НАРЯДЖАЙТЕ І ВРАЗЬТЕ: пріоденьте кроликів, щоб вони виділялися! Станьте байкером, лучадором, ніндзя або взагалі Капітаном Труселя! Доступні й інші костюми, кожен з яких дасть вам особливі сили і неймовірні здібності.
  • ЗІРВІТЬ ДЖЕК-ПОТ У ЛОТЕРЕЇ: збирайте фрагменти і вигравайте костюми в лотереї «Пральна машина»
  • ГРАЙТЕ З ДРУЗЯМИ: змагатися за перші місця в списку лідерів!

Вступайте в божевільну гонку, покажіть всім, що таке Екшн сно божевільні кролики!


Завантажити

Android 4.1+