Представлений cat s22 flip-захищений смартфон-розкладачка на android

49

В асортименті компанії cat phones з’явився вельми незвичайний смартфон — захищена від механічних пошкоджень модель cat s22 flip, орієнтована на використання на виробництвах, будівельних майданчиках, відкритих просторах та ін.

Тут і нижче зображення cat phones

Апарат виконаний у форматі класичної розкладачки. При цьому він має захищене виконання відповідно до стандартів ip68 і mil-spec 810h. Пристрою, зокрема, не страшні падіння з 1,8-метрової висоти на металеву поверхню. Крім того, витримуються 35-хвилинні занурення під воду на глибину до 1,5 метра.

В якості програмної платформи застосовується операційна система android 11 go edition з доступом до магазину google play і рядом встановлених додатків.

Незвичайний смартфон оснащений процесором qualcomm snapdragon 215. Чіп містить чотири обчислювальних ядра arm cortex-a53 з тактовою частотою до 1,3 ггц, графічний прискорювач adreno 308 і модем lte category 4. Об’єм оперативної пам’яті становить тільки 2 гбайт, ємність флеш-накопичувача — 16 гбайт.

Основний екран має розмір всього 2,8 дюйма по діагоналі і має роздільну здатність 640х480 точок. При цьому він підтримує сенсорне управління. Є класична буквено-цифрова клавіатура, допоміжний зовнішній екран і 5-мегапіксельна камера.

Ціна cat s22 flip-приблизно 230 доларів сша.