Planet of Heroes 2.31

421
Planet of Heroes – це все, що ти очікуєш від МОБУ гри. Круті герої, море екшену, швидкі ПвП-матчі, тактика і стратегія, чесний геймплей і баланс, а також безліч інших функцій, які не перерахувати по пальцях. Мільйони гравців вже борються за місце в світовому рейтингу. Визнач своє в нереальному клеше!

MOBA, якою вона повинна бути
Дві команди. Мільйон тактик. Одна мета – зруйнувати чужу базу. Класичні 3v3 матчі, в яких немає місця практиці «Pay to win». Тут все вирішує скілл.

Вибери героя, створи унікальний набір умінь і рун. Тебе вже чекає команда, а з протилежного боку картки рветься в бій ворожа команда героїв. Тобі вирішувати, яка тактика приведе до перемоги та звання найрезультативнішого гравця.

Море екшену в коротких ПвП-матчах
Нудно не буває. Мультіплеер побудований так, що битви тривають в середньому 7 хвилин, а кількість адреналіну в них просто зашкалює. Не потрібно нескінченно спамити міньйонів і монстрів-босів для прокачування персонажа і домінування на полі бою. Відразу врывайся в бою і не змушуй арену чекати!

ПвЕ-місії в дорозі
Слабкий інтернет? Їдеш на роботу? Не біда. Ми спеціально підготували для тебе PvE-кампанію, де ти можеш подорожувати зі своєю командою героїв, перемагати босів і проходити найкрутіші місії.

Стратегія – командний шлях до перемоги
Скіли – це круто, але не забувай про тактику. Це не просто драчки і войнушки; хаос на полі бою до перемоги не призведе. Це справжня МОБУ. Команда, яка зможе краще за інших побудувати свою стратегію (ртс) – переможе.

Хто твій герой?
Вирішуй, яку роль ти будеш виконувати в команді. Що у тебе виходить краще: танчить або дамажить? А що більше потрібно команді? Вибирай між танком, саппортом, магом, хилером або асасинів. Розкривай класи, як можна глибше, і знаходь самі відповідні командні поєднання. Прокачуй левел свого паладина, варриора, відьмака, роги. Так будь-якого персонажа ти не обрав!

Особливості гри:

  • Захоплюючі PVP-бої в середньому по 7 хвилин. Адреналін в дії!
  • Глобальний рейтинг і турніри з реальними призами. Стань кращим серед гравців з усього світу! Ось це кіберспорт-змагання.
  • Сюжетні PVE-місії по порятунку Всесвіту. Залишайся в грі навіть при поганому інтернеті.
  • Безбашенні фентезі-захисники галактики. Вибери свого чемпіона і створи власний білд.
  • Зручне управління. Мінімум кнопок – максимум драйву.
  • Система рун для апгрейда персонажів. Переконайся, що елементи РПГ в МОБУ – це повний порядок.
  • Щоденні завдання, гідні справжніх воїнів. Гамати — так гамати по повній!
  • Активну спільноту, підтримка стримерів і блогерів (Mobcrush, ВКонтакте, Twitch і не тільки).
  • Детальна промальовування героїв, об’єктів на арені і різних локацій в приголомшливому фентезі-світі. І все на твоєму Мобайл-девайсі. Наша 3д графіка не залишить тебе байдужим.
  • Вдосконалений матчмейкинг. Швидкий підбір супротивників, рівних тобі за скиллам для ідеального пвп-битви!


Завантажити

Android 4.4+