Peace, Death! 1.3.1

365
















Peace, Death! (Спокійно, Смерть!) — гра жанру «аркадний симулятор зі складнощами», в якому ти граєш за Женця на службі у Смерті у компанії «Апокаліпсис». Перед тобою стоїть складне завдання — тобі потрібно пройти випробувальний термін з семи тижнів, щоб отримати постійну роботу і просувати інтереси твого наймача — Смерті.

Ознаки. Щоб вирішити, куди повинен відправитися клієнт, потрібно дивитися на його ознаки. З кожним днем їх стає все більше, а гра — складніше. У клієнта в руках пістолет? Відправ його в Пекло, якщо тільки той не схаменеться і не викине зброю! Клієнт носить капелюх? Мабуть, в Рай? Не все так просто — зніми її і, можливо, під нею ти побачиш рогу. Біси, вбивці, ангели — це теж ознаки.

Катастрофи. Це унікальні події, вони несподівані й швидкоплинні — у Женця зовсім небагато часу, щоб вірно розподілити таких клієнтів. Але ти повинен пройти катастрофу, щоб розблокувати нових клієнтів та підвищити вплив Смерті! Невдачливі пірати, епідемія ведмежого грипу в Сибіру, бійка за безкоштовний суп — ось деякі з назв цих катастроф.

Події. Кожного тижня на тебе чекають нові події. Чим більше ти днів пропрацював — тим їх більше. Телефонні дзвінки стажистів, контрабандні сейфи, таємні агенти Парадоксу, викрадачі. Всі вони створюють певні труднощі, але дозволяють тобі стати кращим у своїй справі. Та що там, ти навіть можеш приготувати суп!

Тематичні дні. Кожен сьомий день — тематичний. Тобі належить розподіляти спеціальних клієнтів під унікальний саундтрек, відповідний духові обраної теми. Єгипет? Звичайно! Матінка Росія? На здоров’я! Піратський день? Йо-хо-хо!

Що ще? Завдання від вершників, смішні фрази клієнтів, безліч відсилань і сюрпризів, бонуси, штрафи, дуже особливі клієнти — все це визначить твоє майбутнє, як Женця, і визначить кінцівку гри!

Завантажити

Android 4.1+