Пасьянс Косинка 4.7.959

482

Зустрічайте — найпопулярніша карткова гра всіх часів, так само відома як Klondike Solitaire або просто Solitaire, спеціально для Android пристроїв.

Ця версія пасьянсу створена російськими розробниками та спеціально оптимізовано під весь ряд Android пристроїв: від крихітних смартфонів і до величезних планшетів. Ми зробили Пасьянс Косинка саме таким, яким він має бути для сенсорних екранів.Спробуйте, як легко і інтуїтивно перетягуються стопки карт — користувач повністю позбавлений від зайвих Екшн . Грайте з задоволенням! Не думайте про те, як потрапити в потрібну карту, а зосередьтеся на самій грі.

Ця версія пасьянсу містить безліч опцій і режимів, Ви також зможете повністю змінити зовнішній вигляд, щоб Ваша «Косинка» не була схожа на всі інші.Грайте, насолоджуйтеся! Змагайтеся з іншими користувачами, ставте свої особисті рекорди. Ми гарантуємо, якщо на Вашому пристрої встановлено наші пасьянси, ви ніколи не занудьгуєте. Перевірено: з нашою грою йде швидше, а нудне очікування перетворюється в приємне розвага.
Ми постаралися зробити для Вас якісний і приємний продукт. Будь ласка, не пошкодуйте свого часу, залиште свій коментар чи просто поставте гідну оцінку!

Завантажити

Android 4.0+