Пасьянс Косинка 4.7.959

15Зустрічайте — найпопулярніша карткова гра всіх часів, так само відома як Klondike Solitaire або просто Solitaire, спеціально для Android пристроїв.
if (!bw_android_old) echo(‘


Ця версія пасьянсу створена російськими розробниками та спеціально оптимізовано під весь ряд Android пристроїв: від крихітних смартфонів і до величезних планшетів. Ми зробили Пасьянс Косинка саме таким, яким він має бути для сенсорних екранів.Спробуйте, як легко і інтуїтивно перетягуються стопки карт — користувач повністю позбавлений від зайвих Екшн . Грайте з задоволенням! Не думайте про те, як потрапити в потрібну карту, а зосередьтеся на самій грі.

Ця версія пасьянсу містить безліч опцій і режимів, Ви також зможете повністю змінити зовнішній вигляд, щоб Ваша «Косинка» не була схожа на всі інші.Грайте, насолоджуйтеся! Змагайтеся з іншими користувачами, ставте свої особисті рекорди. Ми гарантуємо, якщо на Вашому пристрої встановлено наші пасьянси, ви ніколи не занудьгуєте. Перевірено: з нашою грою йде швидше, а нудне очікування перетворюється в приємне розвага.
Ми постаралися зробити для Вас якісний і приємний продукт. Будь ласка, не пошкодуйте свого часу, залиште свій коментар чи просто поставте гідну оцінку!

Завантажити

Android 4.0+