Огляд Bluetooth-колонки Tronsmart Element T6 Plus

174

Останнім часом бездротові акустичні системи набирають популярність. Якість видаваного ними звучання поліпшується, час автономної роботи збільшується. Коштують такі пристрої не дуже багато, що робить їх доступними.

У даному огляді ми розповімо про один з таких гаджетів, розроблений і здійснений компанією Tronsmart.

Характеристики та дизайн

Корпус бездротової Bluetooth-колонки Tronsmart Element T6 Plus виготовлений з алюмінію та пластику, що робить його стійким до механічних пошкоджень. Крім того, він оснащений захистом від вологи і пилу за стандартом IPX6 завдяки прогумованому покриттю. Корпус має циліндричну форму, має у верхній частині регулювальне колесо з логотипом фірми.

У нижній частині розташована діафрагма низькочастотного динаміка. Також апарат отримав ніжки, тому єдиним правильним робочим положенням для нього є вертикальне.

В основі видається пристроєм звуку знаходяться два динаміки потужністю 20 Вт кожен, що працюють в частотному діапазоні від 20 Гц до 16 кГц. Вони також мають захист з тканини та металевої сітки. Увазі конструктивних особливостей гаджета, звучання виходить об’ємним і соковитим.

Для підтримки автономності роботи застосовується дві літієві акумуляторні батареї, ємність кожної з них становить 3300 маг, зарядка здійснюється через порт USB-C, струмом 3 А і напругою 5 Ст. В режимі відтворення пристрій може працювати протягом 15 годин. Цікаво, що в режимі очікування колонка здатна перебувати протягом майже двох років.

Для сполучення з передавальним пристроєм використовується Bluetooth версії 5.0. Виріб має розміри 82 × 203 мм, вага 670 грам. Колір корпусу може бути чорним або червоним, середня ціна 5 500 рублів.

Управління та особливості

Колесо управління дозволяє не тільки регулювати рівень гучності, але і дозволяє включати виріб. Для цього треба натиснути на нього. Це дуже зручно при вступі телефонних дзвінків, так як одним натисненням легко призупинити звучання музики. Якщо утримувати колесо в натиснутому положенні більше 3 секунд, відбувається активація голосового помічника.

Бічна частина акустичної системи оснащена фізичними кнопками. Серед них є клавіша мультимедіа, TWS, налаштування еквалайзера і харчування.

Джерело музичних файлів легко підключити до Element T6 Plus за AUX-кабелю або з використанням Bluetooth 5.0 каналу. Цей процес проходить швидко, вся інформація залишається в пам’яті пристрою. Надалі слід просто включити зв’язок на раніше підключається джерелі і сполучення з колонкою тут-же встановиться.

Гаджет оснащений функцією DSP (Digital Audio Processing) і технологією SoundPulse. Вона дозволяє створювати компактні динаміки, оснащені потужністю до 40 Вт. Особливу увагу приділено звучання басів. Для цього використовуються ефекти Tri-Bass, які дозволяють прослуховувати музику в трьох варіантах налаштування еквалайзера.

Використовуючи функцію TWS, можна підключити ще два динаміка і отримати справжню стереосистему з об’ємним звучанням. Це стає доступним в трьох режимах: Vocal, 3D Deep Bass і Extra Bass.

Звук, водостійкість і автономність

Шляхом простого складання потужностей динаміків виходить 40 Вт об’ємного звучання. Діапазону частот 20 Гц до 16 кГц цілком достатньо для повного сприйняття будь-якого музичного твору. Звук виходить якісним, баси м’якими і глибокими.

Tronsmart T6 Plus отримав корпус з пластикових АБС матеріалів з алюмінієвими вставками. Крім того, використана тканина, що має вологовідштовхувальне просочення. Тому пристрій надійно захищене від дощу, поту і сильних бризок. Однак, занурювати його у воду не рекомендується.

T6 Plus оснащена двома літієвими батареями, які мають у резерві 3300 маг ємності кожна. Можна безперервно слухати музику протягом п’ятнадцяти годин. Якщо використовувати колонку для розмов при рівні гучності, що дорівнює 70%, то це можна робити протягом 20 годин.

Якщо підводити підсумок огляду, то слід сказати, що Tronsmart T6 Plus задовольнить потреби найвибагливішого меломана. Гаджет оснащений сучасними і просунутими технологіями, завдяки чому має якісне і об’ємне звучання. Все це подається за адекватну ціну.

Джерело: http://ipguard.org.ua/