Оціночна вартість компанії spacex ілона маска перевищила 100 мільярдів доларів

28

Як повідомило вчора інформаційне видання cnbc, оціночна вартість компанії ілона маска spacex, перевищила 100 мільярдів доларів сша.

Стрімкому зростанню активів посприяв вторинний продаж цінних паперів компанії на суму 560 доларів за акцію. Принаймні, на сьогоднішній день є така домовленість і вже знайшлися інвестори, готові купувати активи spacex дорожче на 33% лютневої вартості в 419,99 доларів.

Чи варто говорити, що і ціна самої spacex до цієї події була набагато нижче і становила 74 млрд. Американських доларів. Тобто стрибок перевищив 25%, що само по собі унікально, якщо враховувати, що він стався за якихось 8 місяців. Таким чином, spacex маска посіла друге місце в рейтингу найдорожчих у світі, лише трохи не дотягнувши до китайської компанії bytedance і випереджаючи фінтех-компанію stripe.

При цьому представники spacex не поспішають коментувати свій успіх, що цілком логічно, якщо враховувати, що вже 30 жовтня компанію чекає не менш грандіозна подія – спільна з nasa ротація астронавтів.

Повертаючись до головної новини, не можна обійти стороною той факт, що компанії маска вдалося обійти і такого гіганта, як військово-промислова корпорація lockheed martin group з її капіталізацією 97 млрд.доларів сша.