Новинки від LG, анонсовані на щорічній конференції в Москві

179

Щороку в столиці нашої батьківщини проходить конференція LG Electronics. Основна мета даного форуму полягає в презентації новинок компанії. В цьому році даний захід випало на 19 квітня.

У ході конференції представники фірми показали росіянам багато свої розробки в різних галузях. Однак основною родзинкою заходу стала демонстрація системи LG ThinQ AI «Розумний будинок». Суть її в тому, що за допомогою Wi-Fi з’єднання, вона здійснює об’єднання всіх пристроїв, вироблених цим підприємством.

Провідну роль у роботі системи займає телевізор на базі Smart ThinQ AI. Він виконує роль єдиного користувальницького інтерфейсу, що консолідує всі розумні пристрої в будинку або квартирі.

Знаковою подією стало підписання меморандуму, присвяченого стратегічного співробітництва між LG Electronics і Яндексом. Він передбачає спільну діяльність в області розробок штучного інтелекту. Обидві компанії в Росії будуть займатися розвитком різних сервісів для пристроїв, що розробляються в Південній Кореї.

Серед демонстрованих новинок варто виділити холодильники фірми, оснащені технологією DoorCooling+, завдяки якій здійснюється рівномірна подача холодного повітря з верхньої частини апарату. Це призводить до більш швидкому охолодженню всієї внутрішньої поверхні холодильника. Виробник заявляє, що даний процес ефективніше на 32% порівняно з попередніми аналогами.

Російським покупцям повинні сподобатися пральні машини AI DD, парові системи LG Styler, що дозволяють доглядати за речами за допомогою пари.

Ще відбулася демонстрація роботи бездротового вертикального пилососа LG CordZero А9. Він отримав насадку для здійснення вологого прибирання і систему автоматичного пресування пилу.

Особливий інтерес викликала експозиція, на якій були представлені різні акустичні пристрої. Про них розповімо детальніше.

Лінійка LG XBOOM

До складу лінійки LG XBOOM входять міні-системи, компактні Bluetooth-колонки XBOOM Go і просунуті акустичні системи XBOOM AI ThinQ. Зважаючи подібного різноманітності кожен користувач може вибрати для себе необхідну індивідуальну комплектацію.

Великий інтерес у меломанів викликала модель LG XBOOM OL100, що видає потужність 2000 Вт.

Вона оснащена фірмовою технологією Blast Horn, що створює тиск низьких частот. Повітря при цьому проходить через спеціальні канали, які є додатковими. В результаті баси не тільки чути, вони відчуваються. Звукові налаштування системи вироблялися фахівцями Meridian Audio. Вони ексклюзивні. У пристрої передбачили підтримку кодека aptX HD, що дозволяє здійснювати потокову передачу аудіо сигналу високої роздільної здатності по Bluetooth без втрати якості.

Управління всіма процесами стає можливим за допомогою мобільного додатку DJ App. Цікава функція Karaoke Star, використовуючи яку можна приховати голос будь-якого виконавця музичного твору для того, щоб заспівати самому.

Саундбари SL10Y

Дана модель розроблена за підтримки Meridian Audio. У неї мінімалістичний дизайн, підтримка ІІ, створюється ефект повної присутності. За допомогою застосування технології Image Elevation забезпечується об’ємне звучання.

Саундбари LG SL10Y підтримують тональний баланс та покращують акустичне поле.

Розумна колонка

Особливий інтерес викликав анонс розумною колонки LG XBoom AI ThinQ WK7Y, яка оснащена підтримкою віртуального помічника «Аліса».

Вона пройшла сертифікацію компанії Meridian, що говорить про її високих споживчих якостях. Даний виріб стало першим результатом взаємодії компаній Яндекс і LG Electronics. З допомогою «Аліси» користувач отримав можливість здійснювати голосове управління відтворенням музичних треків.

Віртуальний помічник запам’ятовує переваги власника колонки і видає поради щодо пріоритетності прослуховування треків, яких в каталозі Яндекса більше 35 мільйонів. Ще «Аліса» може підтримувати бесіду з дитиною чи дорослим, відповідати на різні питання, розповідати казки, підтримувати бесіду.

Управління розумною колонкою здійснюється за допомогою декількох клавіш, розташованих на верхній панелі.

Джерело: http://megafaza.com.ua/