Накрутка лайків на аву ВКонтакте!!!!

Безкоштовно накрутка лайків і передплатників. Отримання лайків і передплатників своїми силами займає дуже багато часу, який з більшою користю та ефективністю може бути витрачено на розвиток пабліка – поліпшення контенту, більш частий постинг, залучення рекламодавців. Наша платформа – це відмінне рішення, яке значно спрощує процес розкрутки ВК і дає вам необмежені можливості збільшення «авторитетності» як особистого облікового запису, так і публічних спільнот.

Для використання сервісу авторизуйтеся на нашому сайті за допомогою особистого профілю ВК і дозвольте доступ до загальної інформації про вас. накрутка лайков на аву – навіщо вона потрібна. З її появою стало зовсім не просто залишатися помітним у стрічці своїх читачів. Алгоритми ВКонтакте враховують те, наскільки посаду або сторінка потенційно приваблива для передплатників. Самий помітний сигнал соціальних мереж – це кількість лайків, отриманих за короткий проміжок часу відразу після публікації новини або фотографії. Тому, якщо ви хочете, щоб старі передплатники не забували про ваше існування, потрібно забезпечувати перші позначки для ваших публікацій максимально швидко.

Кількість передплатників і лайків на записах – це основні критерії, які роблять потенційну аудиторію лояльніше і переконують, що в це співтовариство варто вступати. З нашим сервісом ви легко отримаєте стільки передплатників, скільки потрібно вашому паблику для авторитетності. Також не забувайте, що від кількості передплатників залежить наступне: вартість реклами у вашому співтоваристві – чим більше учасників полягає в ньому, тим більший цінник ви зможете запитувати у рекламодавців. Кількість пропозицій від рекламодавців – чим більше ваша спільнота, тим помітніше воно для них.

Як накрутити передплатників і лайки в ВК. Наш сервіс заснований на системі завдань – виконуючи їх, ви отримуєте бали на свій рахунок. Бали можна міняти на лайки до своїх фотографій, постам або на нових передплатників для вашого пабліка. Якщо ви не хочете виконувати завдання, ви можете купити ці бали всередині нашої системи за реальні гроші. Накрутка лайків повністю безпечна для вашого особистого облікового запису або групи. Це можливо завдяки тому, що наша система не використовує ботів і самі лайки надходять з абсолютно різних IP-адрес. Тому варіант блокування вашого аккаунта або пабліка з — за накрутки повністю виключається.