Найцікавіші новинки Hi-Fi, представлені на виставці в РФ.

180

Нещодавно в Москві завершила свою роботу виставка Hi Fi & High End Show 2019, на якій свої вироби показали найбільші виробники продукції аудіо-сегменту. Наш портал вирішив представити увазі читачів найцікавіші гаджети, які можуть заслужити увагу не тільки меломанів, але і звичайних користувачів.

Четырехдрайверные навушники

Цей пристрій вражає звуком збалансованого якості. Ще у нього високий рівень деталізації, який отримали шляхом поділу драйверів на різні діапазони частот.

Навушники Stealth Sonics U4 оснащені корпусом, у виготовленні якого застосовані композитні матеріали, що дозволяє непогано демпфувати звукові ефекти. Це, в свою чергу, призводить до зниження рівня спотворень під час прослуховування аудіофайлів.

Для продукту з такою кількістю технологічних рішень, модель дивує своєю вартістю. Вона відповідає 32000 рублів.

Аудіосистема Ruark Audio MRx

Пристрій Ruark Audio MRx являє собою мультирумную аудіосистему, оснащену стереодинаміками діаметром 75 мм. Вона має кілька типів підключення до джерел звуку. Ще модель оснащена можливістю працювати з безліччю форматів аудіофайлів. Аудіосистема є бездротовий, може бути встановлена на будь-якій горизонтальній або вертикальній поверхні.

Планарно-магнітні навушники

Наш портал раніше вже публікував інформацію про особливості пристроїв такого типу. Навушники Audeze iSINE 10 мають планарно-магнітні випромінювачі, що дозволяє їм видавати звук високої якості при невеликих габаритах і ціною, що дорівнює 20000 рублів.

Любителям музики повинен сподобатися невелика вага виробу – 20 грам. Ще воно отримало бездротовий модуль Audeze Cipher, що підтримує протокол Bluetooth 5.0.

TWS-навушники

Новинка Senheiser Momentum True Wireless являє собою TWS-навушники, які видають низькі і високі частоти у гарному якості. Вони отримали вбудований еквалайзер і підтримку популярних кодеків AAC, SBC і aptX.

Автономність роботи цього пристрою дорівнює 12 годинам, воно не боїться попадання вологи і пилу, через оснащення захистом класу IPX4. Це робить можливим їх використання не тільки при пробіжках під сонцем, але і в період вологою і дощової погоди.

Додатковим позитивним особливістю даної моделі є наявність у неї функціоналу Transparent Hearing. Він дозволяє пропускати сторонні звуки і шуми під час прослуховування аудіофайлів. Вартість Senheiser Momentum True Wireless становить 23000 рублів.

Компактний плеєр

Плеєр Astell&Kern SP 1000 є флагманською моделлю компанії. Його корпус зроблений з алюмінію. Пристрій оснастили 4,1-дюймовим дисплеєм, здвоєним ЦАП AK4497EQ з підтримкою 32-бітного звуку, модулем Bluetooth з підтримкою aptX HD.

За автономність роботи тут відповідає батарея ємністю 3300 маг, здатна впродовж десяти годин забезпечувати безперервне відтворення музики. Цей показник є середнім в сегменті.

За роботу апаратної начинки гаджета відповідає процесор на восьми ядрах, який легко обробляє формати PCM 32/384 і DSD256.

Изодинамическое виріб

Ці навушники є унікальними. У Empyrean встановлені гібридні мембрани. Їх відмітною особливістю є можливість відтворення звуку в надзвичайно широкому діапазоні частот – від 4 Гц до 110 кГц. Так, принаймні, заявляють у компанії-виробнику.

Навушники отримали імпеданс 31.6 Ом. Такий показник робить можливим їх підключення до смартфону або будь-якого іншого пристрою. Використання у виробництві Meze Audio Empyrean сучасних матеріалів, оголов’я анатомічної форми і невелика вага, що дорівнює 430 грам, дозволяє довго і з комфортом носити навушники.

Насторожує правда їх вартість – близько 200000 рублів. Меломанів і просто любителів музики в нашій країні багато, напевно, знайдуться охочі заплатити таку суму за можливість насолоджуватися улюбленими мелодіями в прекрасній якості відтворення.

 

Джерело: http://fastping.com.ua/