musical.ly 6.9.0

91

Musical.ly — соціальна мережа для майбутніх зірок музики. Наприкінці минулого року на Android і iOS з’явився сервіс musical.ly — соціальна мережа, в якій любителі співати і танцювати можуть ділитися один з одним короткими постановочними видороликами.

Musical.ly працює майже так само, як Vine за тим винятком, що у цьому додатку записують не приколи, а імітації співу під чужу музику (що теж іноді буває смішно і цікаво). Відео можна склеювати з декількох джерел (у тому числі записаних заздалегідь), а потім обробляти різними ефектами (Timelapse, прискорення, пропуск кадрів тощо). Як і практично в будь-якій іншій соцмережі, в musical.ly можна підписуватися на людей, выкладывающих цікавий контент, лайкати їх запису та ділитися ними в своїй стрічці або відправляти їх в інші сервіси. Хештегі для швидкого пошуку однотипного контенту тут теж присутні.

Більша частина контенту в musical.ly знімається вертикально на весь екран. За таке проклинають на YouTube і в інших сервісах, але в musical.ly відео з портретною орієнтацією виглядають набагато більш гармонійно, ніж з ладшафтной. Тим більше, що відео запускаються автоматично під час перегляду стрічки з контентом і при появі горизонтально знятого відео смартфон доводиться повертати. Щоб поставити відео на паузу, потрібно просто натиснути на нього.

Записане відео не обов’язково викладати на загальний огляд, ви можете зберегти його приватним і показувати тільки друзям. Ділитися приватними відео можна віддалено — достатньо надіслати посилання на нього одного в соціальну мережу або месенджер з допомогою вбудованого інструменту шерінгу. В додатку міститься обширний каталог музики і нарізок з шоу і фільмів, але користувачі також можуть виконувати будь-пісні з власної колекції, що зберігається в локальній пам’яті пристрою.

Musical.ly періодично проводить змагання — пропонує користувачам по-різному обіграти одну і ту ж сценку або фрагмент пісні. Переможці визначаються народним голосуванням на підставі кількості лайків.

Додаток musical.ly безкоштовна і не вимагає оплати за які-небудь додаткові функції. Правда, деякі ефекти в ньому доступні тільки після того, як ви відправите своє творіння в соціальну мережу.

В даний час сервіс musical.ly орієнтований в основному на англомовних користувачів. Його інтерфейс не переведений з англійської на інші мови, а майже весь контент американський (у тому числі нарізки діалогів з фільмів і телепередач).


Завантажити

Android 4.1+