Mobizen 3.5.0.28

447

Mobizen — незвичайна програма з великим функціоналом, що дозволяє зв’язувати комп’ютер з мобільним пристроєм, а також робити відео та знімки з екрану останнього.

Для того щоб використовувати весь функціонал програми, потрібно встановити таку ж програму на комп’ютер і зареєструватися. Після цього за допомогою USB, Wi-Fi або 3G необхідно з’єднати пристрій з комп’ютером. Тепер ви зможете отримувати нагадування з ігор і програм, а також, що цікаво, повноцінно керувати девайсом допомогою мишки і клавіатури.

Крім того, якщо у вас немає необхідності управляти пристроєм на комп’ютері, але потрібно записувати все, що відбувається на екрані смартфона або планшета, програма і в цьому зможе допомогти. На екрані з’являється зовсім маленька іконка, яка відповідає за додаток. Записати відео і зробити скріншот досить просто за допомогою цієї програми.

Mobizen – програма, яка знайде свого користувача. Записати ігрове відео або просто швидко отримати доступ до файлів і різних функцій пристрою тепер легко в один клік, причому мишкою на комп’ютері. Кожен знайде тут те, що йому потрібно.

Завантажити

Android 4.4+